נסיעות

מצב
הנושא נעול.
נסיעות

נסיעות
אני מאבטח במפעל מחוץ לעיר. ישנן הסעות מאורגנות לעובדים אל המפעל ובחזרה (עד לביתם ממש,גם המרוחקים ביותר). מאבטחים לעומת זאת מקבלים הסעה רק מהעיר הסמוכה אך אני גר מחוץ לעיר ועלי להגיע עד להסעה בכוחות עצמו וההוצאות על כך הינם על חשבוני. האם אני זכאי להשתתפות בהוצאות הנסיעה עד להסעה? במידה וכן האם אני זכאי להחזר הוצאות רטרואקטיבי בגין הוצאות אלו?

שיר ורד

New member
יש בעיה בנושא זה.

נסיעות
אני מאבטח במפעל מחוץ לעיר. ישנן הסעות מאורגנות לעובדים אל המפעל ובחזרה (עד לביתם ממש,גם המרוחקים ביותר). מאבטחים לעומת זאת מקבלים הסעה רק מהעיר הסמוכה אך אני גר מחוץ לעיר ועלי להגיע עד להסעה בכוחות עצמו וההוצאות על כך הינם על חשבוני. האם אני זכאי להשתתפות בהוצאות הנסיעה עד להסעה? במידה וכן האם אני זכאי להחזר הוצאות רטרואקטיבי בגין הוצאות אלו?
יש בעיה בנושא זה.
צו הרחבה קובע שעובד שזקוק לתחבורה יקבל החזר הוצאות ממעבידו. מצד שני באותו צו נקבע שההחזר לא ישולם למי שנוסע לעבודה על חשבון המעביד או מטעמו (מי שנוסע בכוון אחד זכאי למחצית ההחזר). לא נקבע בצו מה דינו של מי שהמעביד מסיע אותו רק חצי דרך. לדעתי אתה נחשב כמי שאיננו מוסע ע"י המעביד ואתה זכאי להחזר הוצאות, אך ההחזר לא יהיה גבוה יותר מהדרוש להגיע מהבית לנקודת ההסעה וממנה . ניתן לתבוע עד 7 שנים לאחור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה