נסיעות למתנדב

מצב
הנושא נעול.
נסיעות למתנדב

נסיעות למתנדב
שלום גיסתי מספר חברים בהתנדבות לחלוקה של פליריים . ברצוני להחזיר להם את הוצאות הנסיעה ,מדובר בכרטיסיה לאוטובוס אם ניקובים . השאלה האם הקרטיסיה היה קבלה לתשלום נסיעות ואיך רושמים את ההוצעה בעסק. קול אחד רוכש אותה באצמו ומקבל החזר בתמורה לכרטיסיה במזומן. תודה מרואש

שיר ורד

New member
אם מדובר בעסק ולא במלכ"ר

נסיעות למתנדב
שלום גיסתי מספר חברים בהתנדבות לחלוקה של פליריים . ברצוני להחזיר להם את הוצאות הנסיעה ,מדובר בכרטיסיה לאוטובוס אם ניקובים . השאלה האם הקרטיסיה היה קבלה לתשלום נסיעות ואיך רושמים את ההוצעה בעסק. קול אחד רוכש אותה באצמו ומקבל החזר בתמורה לכרטיסיה במזומן. תודה מרואש
אם מדובר בעסק ולא במלכ"ר
אסור לך להעסיק מתנדבים, אלא עליך לשלם להם לפחות שכר מינימום. ברגע שהם יחשבו שכרים שלך, אתה יכול לשלם להם החזר הוצאות נסיעה בתפקיד תמורת קבלות. השאלות האם כרטיסיה נחשבת לקבלה ואיך לרשום את זה בעסק שייכות לפורום מיסוי ולא לפורום הזה. יתכן שביחד עם הכרטיסיה, יצטרך כל עובד לפרט את יעדי הנסיעות ותאריכי הנסיעות.

אני מקיר הרבה אנשים שעובדים בהתנדב

נסיעות למתנדב
אני מקיר הרבה אנשים שעובדים בהתנדב
אני מקיר אנשים שעובדים בהתנדבות ללא קשר לשכר ומקבלים אוכל והטבות נוספות שמגלם המעסיק . השאלה היה איך על פי החוק מקבלים הקרה בהוצעה לכרטיסיה. אם המקבל היה עובד בשכר היה אפשר להחזיר לו בתלוש השכר אבל הוא בה לעזור לדוגמה אני נוסעה באוטובוס לישיבה או פגישה מי נתנייה לרעננה איין מדובר בהוצעה נסיעה מהבית לעבודה כי אם לצורך העסק .

מה החוק לנסיעות פנימיות לעסק

נסיעות למתנדב
מקצועות רבים דורשים נסיעה לצורך פגישת יעוץ והדגמות . איך מוגדר בחוק נסיעה מהסוג הזה ואיך מקזזים אותה בחשבון החודשי .

שיר ורד

New member
לא מוגדר בחוק

מקצועות רבים דורשים נסיעה לצורך פגישת יעוץ והדגמות . איך מוגדר בחוק נסיעה מהסוג הזה ואיך מקזזים אותה בחשבון החודשי .
לא מוגדר בחוק
בכל מקום עבודה נוהגים בכך באופן שונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה