נסיעה מהירה (המכשפות)

נסיעה מהירה (המכשפות)

נסעתי במסלול השמאלי ניסיתי לעקוף את הפחד שלי מבורות, מאנסים, מבחורות , מיחסים, מחלומות, מיקיצה ומבדידות הרגשה של עיוות בכל החושים שלי עכשיו הרגשה של קביעות נתקעתי במקום אני נתקעתי במקום אני נתקעתי באותו המקום. לא צריך להיפגש- עדיף להסתתר לא אצליח להתרגש- אבל זה לא חסר תאמרו מה שתאמרו- בכלל לא בא לי לדבר הרגשה של עיוות בכל החושים שלי עכשיו. הרגשה של קביעות נתקעתי במקום אני נתקעתי במקום אני נתקעתי באותו המקום. לא צריך להיפגש- עדיף להסתתר אני כבר אסתדר.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תקיעות או עקיפה מהירה ../images/Emo35.gif

לפעמים עדיף להיתקע, אוווווווווור, ולא לעקוף מהר ולטוס ללא זהירות (אפילו במנוסה) כי התאונה לא יותר טובה. וזה מה שקרה לענבל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נכון...

בגלל זה כתבנו "לפעמים"... אבל בכל מקרה צריך להיזהר מאד, לשקול את כל האפשרויות, לקחת בחשבון את כל ההיבטים... "תקיעות" זה רע, רק שצריך לצאת ממנה לאלטרנטיבה שלא תהיה רעה יותר... זאת, בעצם, כל הכוונה...

עליסה

New member
סהר-ענבל התאבדה זה לא הייתה תאונה

כנראה שאני מחדשת, אבל ענבל התאבדה, וכל הדברים שעברו בחייה שנה לפני ה"תאונה" כביכול מצביעות על כך-תחשבו על זה... זו הייתה השנה הכי קשה בחיים שלה, ההתמכרות לאלוכוהל ולסמים..היא הייתה מאושפזת בבתי חולים, מוסד גמילה...ניסתה להתאבד כמה פעמים לפני.. וגם איזה בנאדם נתקע בעץ.... אפילו החברות שלה יודעות את זה רק התקשורת לא אוהבת לדבר על זה...מישהו חכם אמר פעם "כבני אדם איננו אוהבים לדבר על התאבדות"... אני לא חושבת שחידשתי...אולי ריעננתי את הזיכרון...

נכון ואם אני לא טועה

הראו המון רמיזות בכל מיני שירים כמו עד העונג הבא למשל... ("ובשעת סערה בתקוף אותי מזגי הרע את חלוני אז אפתח עליו ארכב בדהרה אל השמים וכשאגיע אצחק על פס של אור צהוב ודק אני ניצחתי במשחק אני נמצאת עכשיו עמוק בתוך המים...")

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ממש לא נכון...

קל למצוא רמזים בדיעבד, בכל דבר... הרי אפשר למצוא "מסרי התאבדות" אצל 80% מהזמרים ומהמשוררים, אם רק מחפשים... ענבל לא התאבדה, וזוהי שמועה שהופרכה כבר... חבל להפיץ שמועות כאלו, ודווקא כאן. חוץ מזה, זה לא סותר את העובדה שכשצריך לבחור בין שתי דרכים, שתיהן לא אידיאליות, לא תמיד צריך להעדיף את הדרך האחרת מהנוכחית (בגלל שהיא מהווה שינוי) אם היא מסוכנת.

thesurvivor

New member
אור ירח יקרה

אני כל מבין מה שאת חשה . השיר הזה יפה ומרגש . כמה פעמים ניסיתי בחיים שלי לעקוף את הפחד שלי , את האימה שהשתלט עלי . את החרדה שלפתה אותי בגרון או את הדיכאון . ולא תמיד ניתן להצליח . לפעמים לברוח הוא פיתרון טוב לברוח בשינה , לברוח עד שאין יותר איפה לברוח וחייבים לבחור . להתמודד או לוותר . תהיה חזקה . אני מבין בדיוק מה שאת חשה . סיפארת בשיר על אנסים . אני יכול להבין למה את פוחדת מקשר . את לא אשמה בכך וחשוב שתתדעי את זה . גם אני עברתי טראומה ואני יכול להבין אותך זה היה בצבא . גם לי הביטחון העצמי שלי מעורער והתקשורת מעורערת . זה עניין של הרבה עבודה עצמית וסבלנות אין קץ . חיבוק גדול יישרי כוח . את חייבת להיות חזקה . אנימ מקווה שהאנס הזה מאחורי סורג ובריח . באהבה thesurvivor

אני מסכימה איתך

אור ירח אם את צריכה משהו אני מאמינה שכל אחד פה היה רוצה לעזור לך אנירוצה לעזור לך אם יש משהו שאני יכולה לעשות בשביל שתוכלי להיות חזקה רק תגידי הסתיו השחור

תודה אבל נראה לי שיש כאן אי הבנה..

דבר ראשון תודה על התמיכה..וכיף לשמוע... את השיר לא אני כתבתי אלא כמו שציינתי כתבו המכשפות בחרתי להביא לכאן דווקא אותו מתוך הזדהות, אמנם, אבל למזלי לא הזדהות מלאה- הכוונה היא שבין כל הדברים שמוזכרים בתור דברים שרוצים "לעקוף" כתובים הרבה סוגים של ארועים, אונס בין השאר שלמזלי (שוב) לא חויתי, לעומת דברים אחרים שכן הסיבה שכתבתי גם את זה היא שהשיר לא שלי אז לא חשבתי שזה יהיה במקום להשמיט את המיותר... אז שוב תודה מתנצלת על האי הבנה אור

הממ..

אני מניחה שלא משהו שאפשר לכנות חריג ובכל זאת לקחתי הרבה דברים קשה מידי אולי אני עדיין

למעלה