נסו:)

daniel559

New member
נסו:)

טוב אז ככה נכון עמדתי לפרוש אבל חברים שיכנעו אותי לא לפרוש ומרגע זה אני פותח דף חחדש במשחק הזה מבקש סליחה בכל מי שפגעתי אני מקווה שתלסחו אני ניכנס לברית עומרוז נאטו בהסכמתם של דני ודור ומיקי מאיחוד DEMT ואני מבקש מאורי ומליעד במיוחד סליחה ואני מקווה שאי פעם תילחס לי אני מקווה ש אני פותח דף חדש כרגע ולא עושה יותר שום שתויות אני מקווה שכולם יסלחו לי ויעזזרו לי לפתוח דף חדש ואני בטוח שאני אסתדר בבית החדש תודה לכל מי שעזר לי למיקי לדור ולדני שהיו מוכנים לעזור לי לפתוח דף חדש בברכה דניאל

חן בבלי

New member
האממ האמממממ

דני למה לא דיברת איתי לפני זה ? נדבר איתך עכשיו יש לי 10 דקות לפני אימון

חן בבלי

New member
עוד ילד שלא מכיר אותי חחחח

איי איי אמממ למה שיידבר איתי ? למה שאני יגיד לך ? דני וליעד יועדים טוב מאוד למה !!!

daniel559

New member
אגב חן אני חוזר במה שאמרתי לך לפני

יומיים אני בטוח שאתה יודע על מה אני מדבר איתך

daniel559

New member
כוונה

שתישכך ממה שאמרתי לך לא ממש התכוונתי עם בא לך תישכך עם לא לצריך וכרגע אין לי נגדך כלום

חן בבלי

New member
אההה לא הבנתי.

אני אדבר איתך עלזה מאוחר יותר עוד 20 דקות אימוןן

חן בבלי

New member
סבבה :)

אתה עדיין תשמיד אותי בתוך עומרוז ? פייי עוד יותר טוב לפחות יביאו לי פיצויים חיחיחיחי

daniel559

New member
../images/Emo4.gif

אמרתי שאני חוזר בעצמי ואני לא מיתכון לעשות שום פעולה נגד אורי לא משנה מי זה וגם לא נגדך

Dislop

New member
בהצלחה ../images/Emo13.gif

בן אדם תותח! ושנה חתימה..

עדיL

New member
בהצלחה

תהנה בעומרוז אחי:) וחן מה אתה פוחד הוא אמר שלא יםגע באורי

OriLIVE

New member
זה לא פעם ראשונה

שאני שומע את זה. ועקב זה שאנחנו מקבלים סטירה בלחי אחת לעולם!!! אנחנו לא מגישים עוד לחי.

עדיL

New member
אבל הפעם

לא מאמין שיעשה משו וגם אם כן תקבלו פיתוי מעומרוז זה עדיך מזה שהוא יתאבד עליכם בלי קשר לא?!

למעלה