נניח ו........

נניח ו........

ההורים שלכם באים אליכם עכשיו ושואלים אותכם אם בא לכם לחזור חזרה לארץ? מה אתם אומרים? לעזוב את כל מה שבניתם ולחזור לישראל שלא בטוח שהכל יהיה שם אותו הדבר כמו פעם?

לא.

אני לא ארצה לחזור לארץ כי אני כבר פה הרבה זמן,והכרתי הרבה חברים,והתרגלתי למקום ואפשר להגיד שאני גם נהנית פה,אז לא נראה לי שהייתי חוזרת לישראל..

לא.

ומניסיון זה לא אותו הדבר, החברים השתנו ולא משנה כמה אימיילים-טלפונים-מסנג'ר היה לכם הקשר פשוט לא אותו קשר. ואני אומרת את זה מניסיון לצערי=/

נעמצי

New member
לא. לא עכשיו

בהתחלה כן, אבל היום... אחרי כל מה שבניתי ממש טוב לי פה. ברור לי שמן הסתם אני מתישהוא עוד אחזור לארץ רק לא ברור לי עם זה יהיה לתקופה מאד ממושכת או לא. העתיד שלי היום הוא בחו"ל.

S a v e My Soul

New member
העתיד שלך בחו"ל?.

רק ישראל זה הבית שלך!!!! עצוב שאת לא רואה את זה אבל אני בטוח שאת תביני בעתיד

kit k@t

New member
dumb ass

you worry about yourself, and let other people worry about whats better for them. as for me, i am very happy here. i have a boyfriend that is my life, a car, friends, and everything else i ever wanted. Kat

eynav16

New member
אני גם לא ירצה לחזור...

אני רוצה להשאר פה לפחות עוד שנה... קודם כל זה חוויה כל העניים דבר שני ללמוד את השפה פרפקט ודבר שלישי לטייל ולהנות מהחיים בלי התחייבות וכאלה...שזה ככה כרגע.. למרות שאם הייתי יודעת את השפה לא הייתה לי בעיה להתחייב למשהו...

Sweet Illusions

New member
זה לא כזה פשוט.

זה כרוך בהרבה מחשבה,וכרגע אני חושבת שהייתי מעדיפה להשאר. גם בגלל שעד שהתאקלמתי פה,ועכשיו יחסית בסדר,ומבחינת הלימודים הכל טוב,אז פתאום לחזור לישראל..ששם לא מובטח לי כלום. וגם שוב לנסות להתאקלם מחדש,כי עם החברים אני כבר לא בקשר,זה יהיה קשה..אז נראה לי שאני מעדיפה להשאר פה.

the mush

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gifכן.

הייתי חוזרת. מה שביניתי פה, בניתי כחוויה, ולא כחיים. הגעתי, נהנתי, למדתי, ראיתי, אבל חלס- הגיע הזמן לחזור לארץ.

למעלה