נמצא כרטיס זיכרון

limorpa

New member
נמצא כרטיס זיכרון

נמצא כרטיס זיכרון באיזור הכותל.אני מצרפת תמונות,אני מקווה שתוכלו לעזור לי לאתר את בעלי הכרטיס.תודה. ליצירת קשר - [email protected]

linar1

New member
לימור../images/Emo140.gif כל הכבוד!

תפתחי דף פיסבוק עבור הכרטיס שמצאת, ממש תמונות בעלות ערך רגשי גבוהה וחבל שזה לא ימצא את בעליו. דרך הפיסבוק בטוח יהיו אנשים שמזהים את המשפחה היפה הזאת. שבוע טוב!

limorpa

New member
אני לא בטוחה שהם סוג של אנשים שיש

שיש להם פייסבוק או לחברים שלהם..באמת חבל על התמונות..אני אשמח אם תפרסמו את זה לאנשים אחרים אולי הם יזהו..

רותי410

New member
לימור, מעשה יפה עשית כאן. ותדעי לך שלהרבה

דתיים (ואפילו חרדים) יש פייסבוק, כך שבהחלט יש סיכוי שזה יגיע למקומות הנכונים אם תפרסמי את זה בפייסבוק.

limorpa

New member
ניסיתי,

אבל אני לא יכולה לשלוח שמה הודעות..חוצמזה שניסיתי לפרסם בפורום של חרדים פה בתפוז והמנהל שמה אמר שא"א לשים תמונות של נשים.האם כך זה בחדרי חדרים?שאני אחפש תמונה רק של בנים?

רותי410

New member
לימור, מישהו ביקש ממני להגיד לך

שתנסי לראות בכרטיס אם רשום שם האולם במקום כלשהו או אם מישהו מזהה את האולם. ואולי יש גם תאריך במקום כלשהו על התמונות וזה יכול לעזור. בכל אופן, מקווה שהכרטיס יחזור לבעליו.

רותי410

New member
לא. התכוונתי להשתמש בשני הנתונים כדי

לאתר. חבל שאין זיהוי אולם - אפילו לא חלק מהשם.

רותי410

New member
אפשר אולי לצמצם אפשרויות ולחשוב שבתור

חרדים הם פנו לאולם עם השגחה מהודרת. ואם מצאת את הכרטיס ליד הכותל, סביר להניח שהם התחתנו בירושלים (לא בטוח, אבל יש מצב. או בבני ברק). אפשר לשלוח מייל לאולמות האלה עם התאריך ולנסות לברר. אם, תרצי עזרה, תגידי.

limorpa

New member
אני אשמח לעזרה,

אני לא מכירה אולמות באיזור ירושלים ובני ברק..

רותי410

New member
גם אני לא מכירה בירושלים. בבני ברק - קצת.

אני אברר איך אפשר לקבל רשימה של האולמות. אם אפשר לשלוח להם מייל עם התאריך ותמונה - אולי אפשר יהיה לאתר את המשפחה.

limorpa

New member
תודה רבה לכולם :)

נמצאו הבעלים! תודה לכל מי שעזר להפיץ את התמונות..

למעלה