נמנמנים...

Rockamora

New member
נמנמנים...

צ'ינצ'ילה יקר מדי ל"תקציב" ש"יש" לי... וראיתי תמונה של היצור הזה.. נמנמן קוראים אותו.. אפשר להשיג כאלה בחנויות? זה מין עכבר קטן וחום כהה עם פרווה ממש ממש דקה!

Lovable Stray

New member
עד כמה שאני יודעת,

היו פעם כאלה ב'כפר החיות' אבל תמיד עדיף לקנות ממגדל פרטי, לצערי לא מכירה כאלה.

Rockamora

New member
הם כאלה חמודים!...

גרר..
איפה קונים כזה?????

Sweet Fantasy

New member
אני לא ממש ממליצה על נמנמן

לגידול.. הם נורא קטנים וממש ממש זריזים, לא בדיוק החיה האידיאלית לגידול.. בכל אופן אם באמת אתה רציני, תקרא עליהם הרבה חומר, ותלמד ואם אתה קונה תקנה רק ממגדל נמנמנים שמורגלים לידיים אחרת, חבל על הזמן לא תוכל לגעת בהם בכלל.

Rockamora

New member
יש לך נתייה לבאס אותי. ../images/Emo3.gif

נחזור לאוגרים סיבירים?

Sweet Fantasy

New member
לא בכוונה ../images/Emo13.gif

אני םשוט מכירה מישהו שגידל, והוא לא נהנה מהם בכלל, רק חיפש למכור אותם.. מה שגם הם לא כאלה זולים.. פריט אחד הוא קנה ב120 שקל! ואחקכ הוא ניסה להפטר מהם הוא ירד למחיר של 50 שקלים שזה גם לא זול ביחס לאוגרים ועכברים למשל.

Rockamora

New member
מה בנוגע לעכברי מעבדה?

לבנים כאלה.. איפה משיגים אותם? גם בחנויות של חיות? נקרא להם פינקי והמוח..

Rockamora

New member
בנוגע לסיבירים, זה נורא אם יהיה רק

אוגר אחד? הוא לא ימות מאי-רמנטיקה.. נכון?

Sweet Fantasy

New member
סיבריים אוהבים לחיות בזוגות

אם את הרוצה אוגר יחיד אני ממליצה על אוגר סורי שהוא לא פחות חמוד.

Sweet Fantasy

New member
בכל חנות חיות יש

וגם יש מגדליפ פרטיים, ושוב אני אגיד, כדאי לקנות ממגדל פרטי כי בדר'כ הוא מרגיל אותם לידיים! תקשיב מה תעשה, תחפש באינטרנט בגוגל. תקיש "עכבר" "אוגר" "נמנמן" תקרא על כל אחד מה מי מו, וככה תחליט מה לדעתך הכי מתאים לך! כל חיה דורש תנאים אחרים, מזון קצת שונה, אחזקה שונה.. תחשוב לבד או עם שאר המשפחה מה התנאים בהם אתם יכולים לגדל חיה ולפי זה תבחרו את החיה שהכי מתאימה לכם, אם זאת חיה גדולה יותא או קטנה יותר, שקטה או מרעישה, מסריחה או נקיה דורשת כלוב גדול יותר או קטן יותר.. וכן הלאה. בהצלחה.

Rockamora

New member
כבר היו לי סיבירים..

לפחות 5 א ו6.. אבל כאילו.. אני לא רוצה זוג כי אני לא רוצה שהם יתרבו

Sweet Fantasy

New member
הבנתי את זה

ובכל זאת, אוגרים סיבריים הם חיה חברתית, ולבד יכול להיות שיהיה להם בודד מדיי.. לכם אם אתה רוצה פריט יחיד, מומלץ לגדל אוגר סורי. ובהודעה דיברתי על עכברים לא על אוגרים, תסתכל בשירשור.

Rockamora

New member
כע אני יודע..

אבל שייכתי שתי הודעות לאחת ^^ בכל מקרה- אני לא מת על הסורים.. הם לא יפים כל כך ונורא גדולים.. אבל נראה- מחר אני אולי אסע לחנות של חיות נראה מה יש להם להציע ^^

Sweet Fantasy

New member
אם יש בחנות

אוגרים סיבריים מאותו מין שמסתדרים יחד, זה אפשרי אבל הקטע שבדר'כ הם נוטים לריב על מוות.. אם ימצאו לך זוג מאותו מין שחיים יחד זה יהיה נפלא.. ואני דווקא אוהבת את הסורים הגדולים הם יפים נורא (עזוב שיש כל מיני גוונים) ואני אוהבת את זה שהם גדולים נוח להחזיק אותם והם משעשעים.

Rockamora

New member
הם חמודים והכל..

אבל סיבירים הרבה יותר יפים ומרשימים..
אחר כך אפשר לעשות מהם מעיל..................... סתםסתם.. אל תסקלו אותי

Lovable Stray

New member
תקנה זוג מאותו מין

כשהם באים מאותה משפחה רוב הסיכויים שהם לא יריבו (אלה אם כן יש לך כמה זכרים ונקבה או להפך)

Rockamora

New member
אני מעדיף לא לקחת את הסיכון..

נו מילא.. ניקנה זכר ונקבה- ואמממ... קודם נראה שההורים מרשים בכלל

למעלה