נמאס.

NitsNats©

New member
נמאס.

פשוט נמאס לי. נמאס לי שאני כל הזמן מרגישה שאני לומדת בשבילה. אני צריכה לעשות את זה בשביל עצמי, ואם הציפיות שלי עכשיו לא תואמות את הציפיות שלי בעבר, זה לא אומר שזה רע. אם השגתי את מה שרציתי וקיבלתי את הציונים שציפיתי להם, אני חושבת שזה מספיק לעכשיו. אז כן, נרשמתי למועד ב' במתמטיקה, על שני הטפסים (וואלה, יופי, כאילו אני צריכה את הלחץ הזה עכשיו.), למרות שהייתי מרוצה לכמה רגעים, עד שאמא, כמובן ובודאי, באה והרסה הכל, אבל אני לא רוצה ללמוד. אני אמרתי לה מראש שאני לא אלמד. אמרתי שאין לי זמן, כי, הי, אין לי זמן. יש לי שיעור נהיגה עוד פחות משעתיים, שחברה שלי אמורה לבוא איתי אליו ולהיות פה עוד שעה ורבע, פחות או יותר, ואחרי זה נוסעים לבילוי משפחתי אצל השיננית... ומחר יש לי צו ראשון, אז יפה שתוקעים לי עוד לחצים לדאוג אליהם כדי שהמחשבות שלי עוד יותר ינדדו בפסיכוטכני ויהיה לי חרא קב"א, ואני לא אוכל ללכת לחיל אוויר או לעשות משהו שאני אוהב בצבא (כי היי, זה מבחנים של מהירות מחשבתית, וכשחושבים על זה, כנראה שאם הצלחתי במבחן של בר אילן לענות על 19 שאלות מתוך 45 בשלוש שעות, כנראה שמהירות מחשבתית אין לי, למרות שאני חושבת שאני חכמה.). ואחרי הצו ראשון יש ניצנים, שמצטערת מאוד, אבל אני לא מוכנה לוותר על זה. אני צריכה את זה. ואני צריכה את ההתפרקות הזו. לא מתאימים לה הציונים שלי? שתעשה היא את הבחינה. נמאס לי. אני לא מתכוונת ללמוד יותר משעה-שעתיים לבחינות האלה. והיא יכולה לקפוץ לי. ולמי שלא הבין... היא = אמא.

A N I g M A

New member
ניצ../images/Emo24.gif

אני הכי מזדהה איתך בעולם, ואצלי זה אמא ואבא בקונספירציה
קודם כל, תרגעי. תנשמי עמוק ואל תהיי בלחץ. צו ראשון - נו, כולם עוברים את זה. את רק צריכה לבוא רגועה. המבחנים ארוכים אז תהיי מוכנה לזה, ואל תחשבי שלא תצליחי, זה לא גרוע כמו שאת חושבת. אני חושבת שאת צריכה להסביר לאמא שאי אפשר רק ללמוד. שצריך את ההתפרקות, ושבלי זה את פשוט לא תהיי מרוכזת, וסתם תשבי ולא תביני מה את עושה. אמא שלי עשתה לי את אותו קטע, ואני פשוט התסגרתי בחדר ולא עשיתי כלום. אם את מרגישה שאת מוכנה - לא יהיה כל כך נורא לגרום לאמא לחשוב שאת לומדת (בהנחה שהיא לא מוכנה לקבל את העובדה שאת מוכנה ככה סתם). את יכולה גם להבטיח לה שתלמדי בזמן ותלמדי מספיק לפני הבחינה, ושלא תדאג לך - כי את מספיק גדולה ואחראית בשביל לטפל בציונים שלך :)) שיהיה לך המון בהצלחה

למעלה