נמאס לי - עזרה בבחירת מכשיר

segman1

New member
נמאס לי - עזרה בבחירת מכשיר

טוב אז החלטתי לפני כמה זמן לקנות מכשיר חדש. וכל פעם שאני מחליט איזה מכשיר לקנות (עד לא מזמן זה היה ה-נוקיה 6600), מגיע מכשיר חדש שיותר מלהיב אותי (כמו SE-Z1010, אין לי בעיה להמתין עד ינואר). בקיצור אני צריך עזרה: אם הייתם רוצים לקנות מכשיר (שיעבוד בארץ כמובן, לא משנה עברית) ולא היה לכם הגבלת תקציב והייתם מוכנים לחכות קצת (לא יותר מידי כמובן - אזור החודשיים), איזה מכשיר הייתם בוחרים? וכמובן שיהיו לו כל השטויות הרגילות אבל חשוב מצלמה איכותית! (אפשר גם מכשירים ב-CDMA, אבל של חברות שמשווקות כבר בפלאפון).

Pinkas XL

New member
איזה בנאדם קונה טלפון בשביל מצלמה??

הכי איכותי כרגע זה הSHARP GX-20/22 (מה שאתה רואה למטה). והמכשיר הבא שתהיה לו מצלמה איכותית יותר יהיה SHARP GX-30/32
הכתוב למעלה חל גם על כל מכשירי הCDMA... (חוץ מהסמסונג V420) אני מתאר לעצמי שאתה בקטע של פולדרים, עכשיו, השאלה אם אתה רוצה רק קוריאני או שאתה מוכן לעבור ליפני (שלהזכירך, יותר גדול ברוב המקרים). אם תבחר ביפני יהיו לך יותר אפשרויות...

segman1

New member
לא קונה מכשיר בשביל מצלמה אבל

אין לי כרגע מכשיר עם מצלמה אז אני רוצה שלחדש שלי תיהיה (מה רע בזה). לא משנה לי עם הוא יהיה פולדר או לא, ובכיף מכשיר יפני/קוראני/הולנדי/גרוזני הכל הולך. ואחרי שעשיתי חיפוש בגוגל SHARP GX-30/32 נמצא בהחלט במקום הראשון (האם הוא משווק כבר?)

למעלה