נכנסתי לפורום של אביב גפן...כנסו

נכנסתי לפורום של אביב גפן...כנסו

כי אני באמת אוהב אוהב אותו אז סתם רציתי לראות מה יש שם בפורום ואיזה אנשים וכל מיני טוב הוספתי הודעה מה הם חושבים על עמיר בניון ותראו מה יצא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=243 תחפשו עמיר יוגב כותרת אהלן..

לא הייתי בטוח שכאלה רוקיסטים

יאהבו את עמיר. אבל יש שם אחד "גוד לנון"(באנגלית) שהוא ממש עוין הייתי אומר גזען זה ממש לא היה נחמד.

פזית 1

New member
עמיר, קודם כל כל הכבוד על היוזמה../images/Emo13.gif

אבל זה לא קשור לרוקיסטים או לא, פשוט עמיר הוא זמר נשמה והוא אהוד בקרב המון אנשים בקשת מאוד רחבה של סיגנונות וגילאים, מי שמכיר אותי יודע שאני רוקיסטית, פריקית(ככה קוראו לזה בתקופתי), עם ראסתות, שרוול, רוק כבד וגיטרה על הגב... עוד מימיי אביב עם שיער ארוך וציור פיס על החזה
אנחנו בערך באותו הגיל
אז ככה שזה לא כ"כ הפתיע אותי. תראה אין מה לעשות לא כולם באותה דיעה ולגבי הג'וד לנון בהצצה לכרטיס שלו הוא רוקיסט בן 15, והאמת שאני הייתי בדיוק כמוהו... מה שאפשר לעשות הוא לקבל אותו כמו שהוא, אם הוא לא אוהד עמיר שלא יהיה לא חסר לעמיר אוהדים
הוא לא גזען אלה מושפע כרגע מסטיגמות ודיעות קדומות. אני ממליצה לראות את הכוס המלאה שהרבה מאוהדי אביב גפן שמיזמן הוא לא שר שירים רוקיסטים כבעבר (חוץ מהתקליט של בלקפילד) הם אוהדי עמיר בניון. ואולי יש מקום להזמינם לבקר אצלנו בפורום. ראיתי שם מישהו ששאל אם יש פורום לעמיר, אז אולי תתן להם את הקישור של הפורום שלנו. הכי חשוב, תהנה משמיעת מוזיקה איכותית....

אנונמני

New member
לא לאהוד את עמיר זה משהו אחד

ולא "לאהוד"(בלשון המעטה) את כל מי שחובש כיפה זה משהו אחר.

פזית אני ממש מסכים איתך..

ההגדרה "רוקיסט" זה הדבר שמצאתי באותו רגע אבל באמת לא ציפיתי שכל כך הרבה יגידו שהם אוהבים אותו. ד''א אם מדברים על מראה של רוקיסט לפעמים אני גם אוהב להגדיר ולחשוב את עצמי כרוקיסט.

טל טל 20

New member
איזה יופי לראות תגובות חיוביות

ממעריצי זמר בסגנון אחר לגמריי,בסך הכל הם שונים מאוד בכל המובנים
(גם אני שומעת אביב גפן לפעמים) חח וחשבתי לעצמי אם המקרים היו הפוכים,ואחד ממערציו של אביב גפן היה שואל בפורום שלנו את השאלה שהעלה שם יוגב, אני לא מקנאה בו...נכון או לא?

ו ר ד ב

New member
מדהים! ואני חשבתי שזה מוזרות אצלי..

שיוצא שאני אוהבת את עמיר ואביב (ההפך הגמור אחד מהשני) לדעתי אביב הוא גאון כתיבה ואחד היוצרים שאני יותר אוהבת... אם אתם זוכרים את המשחק שפעם התחלנו אצלנו (ולא צלח כל כך) אני מאוד מאוד רציתי שאביב יזכה בתור הזמר האחרון שישאר ברשימה - ו"יבצע" דואט עם עמיר (עפ"י או בגלל השוני) שיהיה לכולם המשך ערב נפלא

טל טל 20

New member
מוזרות במוזיקה? הזדהות מלאה../images/Emo45.gif

וישמע מצחיק מאוד אבל שהיתה ההופעה של עמיר בתאטרון י-ם (האחרונה) באותו הזמן היתה הופעה של אביב גפן באולם הסמוך והתאכזבתי עד עמקי נשמתי שההופעות יצאו באותו יום ושתיהם בי-ם עירי..ויתרה מזאת שאביב מופיע בימי שישי (כמעט תמיד) כך שתמיד אני מפספסת! (כי אני שומרת שבת ב"ה) אבל אחרי הכלללללל עמיר Number 1 לא יקום ולא ידמה לו

../images/Emo23.gifגם אני חולה על אביב......./images/Emo47.gif

אני חושבת שאביב ועמיר הם שילוב קטלני במיוחד לאור העובדה שהם באמת שני הפכים גמורים האחד מן השני, שניהם גאונים מוסיקליים (כל אחד בתחומו) אבל לא הייתי תמנגדת לשילוב של שניהם אולי אפשר להציע את זה לערוץ 24 בתכנית שיש להם - מישהו יודע על מה אני מדברת? אני מדברת על תכנית שבה לוקחים שני זמרים ששרים סגנונות שונים לגמרי ונותנים להם שלושה שירים והם מעבדים את אחד השירים (בחירה משותפת של שניהם)........כדוגמת: שלומי סרנגה ויזהר אשדות, דניאל סלומון ורינת בר.......וכו' המשך ערב קסום

טלטל

אמממ את יודעת אני לא חושב שאם זה היה הפוך היה תגובות כאלה נוראיות. קודם כל אם תסתכלי שם תראי כמה תגובות היו לי, פה זה היה לפחות חצי כי לא הרבה מגיבים. דבר שני גם אם לא היו אוהבים אותו היו משתמשים פה בשפה יפה ובנחמדות ולא היית רואה פה תגובות של שונאאאאאאאאאאאא חראאאאאאאאאאאאא זמררררר שונא את כל אלה שלובשים כיפה!

טל טל 20

New member
יוגב,ברור שכאן לא יהיו תגובות מהסוג

הזה של "שונאאאאא" לא לזה התכוונתי,המשך קצרצר במסר אישי

ספיר 2

New member
ואיי איזה יופי!!

לא האמנתי שכאלה שאוהבים רוק- אביב גפן יאהבו את עמיר.. אני אישית לא מגדירה את עמיר כזמר מזרחית.. ואני אישית לא הכי אוהבת רוק.. אני מעדיפה מוזיקה מזרחית.. אבל יש שירים טובים לטעמי שהם גם ברוק.. כמו של סינרגיה, בית הבובות מוש בן ארי עידן רייכל ועוד.. נחמד לדעת ש"פריקים" כמו שמגדירים אותם היום, אוהבים את עמיר!! כי עמיר הוא המלך.. גילי, כל הכבוד על הדגובה בפורום של אביב..

ספיר, עמיר יוגב וכל השאר ../images/Emo140.gif

ראשית - תודה על ה"כל הכבוד" אבל אני חושבת שהייתי די עדינה איתו לא?
בהתחשב בשטויות שהוא ענה, שאלו אותו מה הוא חושב על המוסיקה של עמיר ולא על הדת או על הכיפה שלו. מעבר לזה, אם אתה לא אוהב חובשי כיפות - סבהה, זכותך, אבל לא לעניין "להשמיץ" אותם על עצם היותם חובשי כיפות או מאמינים באלוהים שאביב וכמה מחברי הפורום שלו לא מאמינים בו. ספירוש - אני חושבת כמוך על עניין הרוקיסטים שמפרגנים לעמיר ואני בהחלט מסכימה איתך שעמיר אינו זמר מזרחי ואני עדיין מנסה להגדיר את סוג המוסיקה שהוא כותב - אמנם יש מוטיבים מזרחיים במוסיקה שלו אבל אני לא שמעתי זמר מזרחי שמשתמש בתופים (שאסף מנגן בהם) או בפסנתר, המזרחיים מעדיפים אורגן
לא שיש לי משהו נגד מזרחית, אני מאוד אוהבת את המזרחית "לייט" כמו אייל גולן וכמה של שרית חדד אבל לא מקוסל עלי להגדיר את עמיר כזמר מזרחי כי הוא ממש לא. יאללה ביי חברים ו.....אשריכם, מקווה שהצלחתי להשפיע על כמה מחברי פורום אביב גפן לבוא לבקר גם אתנו. דבר אחרון - מה שכן ניתן ללמוד מהם זה החברות והנחמדות שהם מגיבים אחד לשני, בלי כסאח, בלי עקיצות ובלי "מחנות"......... לילה טוב ונעים לכולם - עבר עלי יום מאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווד קשה בלשון המעטה (נכון ורד?
)

למעלה