נכנסתי לאתר הזה

  • פותח הנושא רjה
  • פורסם בתאריך

רjה

New member

והייתה שם שאלה שגרמה להבין שכנראה על הספקטרום הא.מיני לכיוון האפור כמו הא.רומנטי. ההגדרה היא אותה הגדרה grey. בנוסף אני נמשכת ליפי תואר וכן מצליחה לראות אנשים סקסיים ולהימשך לגברים שאין לי סיכוי איתם שנקרא Proculsexual

כשניסיתי לשתף כמה אנשים על הדילמה וההתלבטות שלי היו כאלו שאמרו שזה אולי נובע מטראומות מיניות שעברתי(ועברתי פגיעות מיניות), לא הכרתי את המישהו הנכון לי, מחסומים, עוצרת/מגבילה את עצמי בלמצוא את הבנאדם המתאים עם ההגדרות, לא ידעתי מה אני מחפשת בגבר, מגננה וביטלו את זה כי עובדה שחוויתי משיכות מיניות או הרגשתי צורך בפעילות מינית. היו לי קראשים בתיכון אבל אלו היו בחורים יפים ולא בטוחה שזאת הייתה משיכה מינית אלא כמו משיכה אסטתית שמבוססת על מראה חיצוני וחוץ מזה הייתי נערה ואז ההורמונים השתוללו. לא ידעתי עדיין מי אני ומה אני רוצה. וגם אין לי ניסיון מיני(חוץ מאוננות) כי לא הרגשתי משיכה מינית עד התקופה האחרונה. ואם נמשכתי מינית רק פעמיים במשך 35 שנה כנראה שאני לא הבנאדם הרגיל הסטנדרטי כמו שהחברה מצפה.

אז כרגע אני א.מינית בכיוון הא-פור וא.רומנטית לכיוון הא-פור..לגבי זוגיות לא יודעת. קשה למצוא מישהו כי אני גם א.רומנטית.
 

k500

Member
מנהל
קודם כל, זה בסדר למצוא עוד ועוד הגדרות שאת מוצאת שמתאימות לך. גם אני מצאתי יותר מהגדרה אחת כי אפשר לתאר את המשיכה/חוסר משיכה שלנו או מה שהיא בהרבה צורות. ההגדרות באות לדייק דברים ולהראות לנו ניואנסים שאולי לא חשבנו שהם קיימים.
לא יודע עם איזה אנשים שיתפת את הדילמה וההתלבטות שלך, אבל אם את מרגישה שזה מה שאת, אף אחד/ת לא יכול לקחת לך את זה- זאת את ורק את יכולה להחליט מה את מרגישה באמת בקשר לאהבה, יחסים, משיכה וכדומה.
גם אם נראה לך שאת לא בן אדם רגיל כפי שהחברה מצפה (כמו שכתבת כאן), אז את כן. החברה יכולה לצפות להרבה דברים והגיע הזמן שהיא תצפה גם לך ולכולנו כי אנחנו גם החברה הזאת. את לא צריכה להתנצל על מה שאת ועל מה שאת מרגישה. זאת החברה שצריכה להיות פתוחה יותר ולהבין שגם אנחנו חלק ממנה וגם אם הדרך לשם עוד רחוקה, אנחנו התחלנו ללכת בה והעתיד נראה מבטיח יותר עם השנים.
 
למעלה