נכנסה לי שערה לתוך העין...

• פותח הנושא or99
  • פורסם בתאריך

or99

New member
נכנסה לי שערה לתוך העין... ../images/Emo7.gif

מה עושים?

miromiro

New member
2 פתרונות יעילים-

1-לפתוח את הברז בפול-ווןיום על מים קרים, לפתוח את העין בעזרת האצבעות ולקרב את העיין לזרם שישטוף אותה. 2- למלא כוס מים רחבה או קערה עד סופה לפתוח את העין ולטבול אותה במים, ולהניעה קלות. בהצלחה.

פלטרון

New member
../images/Emo41.gif אזור לשפשף את העין ! ../images/Emo41.gif

נכון שהרבה אנשים עושים את זה .. אבל זה אסור ! מניסיון זה גם לא עוזר ( על ראש הגנב בוער הכובע ..
). אני חושב שהעיצה הביתית היא למצמץ הרבה. או לשטוף את העין עם מים.
בשום פנים ואופן לא להתקרב עם פינצטה.. הנזק שעלול להיגרם רב על התועלת. אם אין ברירה, לך לקופת חולים.

פלטרון

New member
אם כוונתך לפינצטה , אז בפירוש לא !

לא מומלץ לקרב דברים מתכתיים חדים ( או לא חדים ) לעין . תן לרופא שיתעסק עם זה . אתה רוצה להמר בראייה שלך ? אני לא .

פלטרון

New member
האצבע לא נקייה - שמע סיפור

פעם התקלקל לי המסך, ולמזלי היה לי מסך ישן ( ממש ישן) ששכב בחדר שלי כמה שבועות. אז הורדתי את המקולקל מהשולחן מחשב, ושמתי במקומו את הישן. לפתע .. אני מרגיש צריבה בעין. וכדי שיהיה ברור , אני "כולה" מחיתי דמעה או גירדתי , לא ממש חיטטתי בעין .. מסתבר ש-4 שבועות לפני ריססו אצלי בחדר נגד נמלים, ועל המסך נשארו שאריות של הריסוס. כשהרמתי אותו זה "עבר" לי ליד, וכשנגעתי בעין זה גרם לתחושה ק-ל-ה של צריבה. שורה תחתונה - נכון שלשפשף את העין עם היד ( עין , לא מה שאתם חושבים .. אמרתי עין, עם 'ע' ) זה מה שכולם עושים .. אז סבבה - אבל לפחות אל תתעצלו, ולכו לשטוף את הידיים עם סון, ותוודאו שכל הסבון נשטף.

משום מה אני למדתי שיטה אחרת

מרימים את העפעף העליון בעדינות אל מעבר לעפעף התחתון - כך מספר פעמים. ההנחה היא שהשערה תדבק לעפעף העליון ובתהליך הנ"ל לאט לאט הוא ירד עד שיגיע לשולי העין ואז קל לשלוף אותו. לפעמים אפילו הוא מגיע אל מחוץ לעין בצורה כזו. התהליך מלווה בירידת דמעות שעוזרות.

אם משפשפים אז אך ורק

לכיוון האף! משם יוצאים כל הדברים מהעין וככה השערה לא מסתובבת בתוך העין ויוצרת גירוי בזמן שמשפשים לכל הכיוונים.

or99

New member
היא כבר הכי צמוד לאף שאפשר...

והיא כבר תקועה שם כל היום... זה כבר קרה פעם, ורופא עיניים הוציא לי אותה עם פינצטה. כנראה שזה מה שאני אעשה גם הפעם.

שמש27

New member
שיטה אחרונה לפני הרופא...

פשוט נעזרים במישהו. המישהו הזה, שוטף את הידיים טוב-טוב, ממש טוב, פותח את העין שלך לרווחה בעזרת שתי אצבעות, ובעזרת הכרית של הזרת, ממש ממש בעדינות, "מדביק" את השערה אליו לזרת, ושלום על ישראל. השיטה מומלצת רק לאמהות ואחיות רחמניות, תודה.

שמעתי על אותה שיטה, רק עם ה...

לשון.
כמו נשיקה צרפתית לעין. לא ניסיתי, אבל זה לא נשמע לי מומלץ במיוחד בכל מקרה.

or99

New member
../images/Emo51.gif לכולכם! היא יצאה לבד! ../images/Emo13.gif

למעלה