נכמס עם ראש קצת קליל כזה אחרי...

נכמס עם ראש קצת קליל כזה אחרי...

הארוחה והשתיה. בחיי אני ממש לא עומד יותר בכל הבישולים האלה של קרובי המשפחה. זה יותר מדי טעים. עכשיו ממשיך הלאה לבלות... בנות שנה מצויינת לכם - ואל תוכלו יותר מדי כי אחרי זה צריך להוריד את זה. בנים- אל תוכלו יותר מדיכי הן תמיד רוצות אותנו תמירים רזים וחתיכיים.... בכל מקרה שנה... אתם יודעים מה "שנה קלה יותר מהקודמת" זה מה שאני אישית היתי רוצה ומאחל זאת גם לכם... סגול בראש טוב.

יערית

New member
בישולים בישולים

נמאס לי כברררררררררררררררררררררר כמה אוכל אפשר לראות בערב אחד? ועוד מחר מחכה לי שני ארוחות כבדות ביותר, וגם מחרתיים, כך זה אצלינו במישפחה,שאמא שלי נכנסת לטירוף של חגים היא מוציאה את כל המיטב שבמאכלים המרוקאים. כמה סוגי דגים, כמה סוגי בשרים, כמה סוגי ממולאים, וימבה סלטים, וקינוחים, ותוספות, ואין מקום לשום דבר..... וכמובן מחר על האש אצלי בגינה
+האוכל המסורתי קוסקוס, ובערב שוב ארוחה חגיגית... מי צריך את כל השומן הזה?(אני אני אני ..אבל אין לי מקוםםםםםםם) הייתי עושה הרבה בשביל איזה גפילדפיש קטן
שתהיה כך שנה מלאה בשפע מכל דבר שרק נרצה(זו האמונה שלנו) יערידובוש

../images/Emo3.gif אההה מילואים

מה לעשות אצלי זה תמיד הפעלת שירירם נטו, ומאחר ולא היתי בכושר שיא לאחרונה, מודה חזרתי אחרי יום אחד מפורק לחלוטין, שלא לדבר על כך שאני מתבגר כנראה (או מזדקן) ונעליים צבאיות שלא הציקו לי אף פעם הפעם הרסו לי את הרגליים לחלוטין. יש עוד יום כזה ב 25 לחודש ולאחר מכן נראה לי שיניחו לי לשנה הזאת... שנה שעברה תחנתי 31 יום. ושוב שנה טובה ותודה על הדאגה.

למעלה