נכון שנתניהו המושחת חטף הפסד צורב פעמיים גם כשהליכוד בחר את אורלי לוי במקום במועמדת שלו קרן ברק

סתוונית333

Well-known member
אחלה בחירה למי אכפת שנציגת הליכוד לא נכנסה, רוטמן שקד וסער הם רוב בועדה ויש להם זכות וטו על כול שופט עליון, רק נקווה ששקד וסער לא ימכרו לשמאל את הועדה כמו שמכרו להם את המדינה.

רוטמן שייך לסיעה של בן גביר.
לא משהו שניתן להתגאות בו.

ORIZACKEN

Well-known member
רוטמן שייך לסיעה של בן גביר.
לא משהו שניתן להתגאות בו.

למה כי הם מחזקים את ידי כוחות הביטחון ורוצים לשמר על המדינה היהודית היחידה ? זה שהתקשרות הופכת אותם למצורעים לא אומר כלום, ובטח שהם עדיפים על כול מיני יפי נפש כמו הורביץ זנדברג טיבי ושחאדה .

סתוונית333

Well-known member
למה כי הם מחזקים את ידי כוחות הביטחון ורוצים לשמר על המדינה היהודית היחידה ? זה שהתקשרות הופכת אותם למצורעים לא אומר כלום, ובטח שהם עדיפים על כול מיני יפי נפש כמו הורביץ זנדברג טיבי ושחאדה .

התקשורת לא יכולה להפוך למצורע את מי שהוא כבר נגוע במחלה ושאי אפשר להחלים ממנה.

ORIZACKEN

Well-known member
התקשורת לא יכולה להפוך למצורע את מי שהוא כבר נגוע במחלה ושאי אפשר להחלים ממנה.

כן ואחמד טיבי ושאר חברי מפלגתו תומכי הטרור הם בסדר מבחינתכם, איתם אפשר להקים ממשלה הם לגיטימים .

סתוונית333

Well-known member
כן ואחמד טיבי ושאר חברי מפלגתו תומכי הטרור הם בסדר מבחינתכם, איתם אפשר להקים ממשלה הם לגיטימים .

בן גביר הוא טרוריסט ממוצא יהודי .

ORIZACKEN

Well-known member
טרוריסטית שמכנה יהודי ציוני כטרוריסט. נו שוין.

היא לא טרוריסטית היא צבועה כמו כול השמלאנים שביד אחד מכשירים את הטרור הערבי מבית היוצר של טיבי ושותפיו שרוצים לחסל את ישראל היהודית ולהקים כאן את מדינת פלסטין נקייה מיהודים, ומצד שני מגנה את הימין .

Harrington

Well-known member
מנהל
היא לא טרוריסטית היא צבועה
לא אוהב להתייחס לגולשים לגופם, לכן לא אשיב לטענתך שהגב' צבועה. לגבי היותה טרוריסטית, לדידי גולש שמכנה אדם אחר בכינוי זה, ראוי לו בעצמו. נורא פשוט.
כמו כול השמלאנים שביד אחד מכשירים את הטרור הערבי מבית היוצר של טיבי ושותפיו שרוצים לחסל את ישראל היהודית ולהקים כאן את מדינת פלסטין נקייה מיהודים, ומצד שני מגנה את הימין .
זה שהשמאל צבוע ברמות-על, לא אריב איתך על זה :). רק כסיל, עיוור, או שקרן לא יודה בכך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אחותך הצולעת טרוריסטית .
הממ...
אמנם עבר קצת זמן מאז שראיתי אותה, אבל למיטב ידיעתי אחותי איננה צולעת. היא גם לא טרוריסטית (ואת זה אני יודע לומר גם מבלי להיפגש איתה בשוטף :)).
כך יוצא שהשמצותייך (השגרתיות) כרגיל נחשפות מיד כשטות מוחלטת. קצת חבל שאנשים נוהגים כך. אם כבר משמיצים, עדיף לנסות ללכת על משהו שלא נחשף מיד לדעתי. משהו שיכול לעמוד לאורך זמן מינימלי עד שיתברר כמצוץ מן האצבע.
אבל נו, כל אחד והכשרונות שלו כנראה. מסתבר שלא כל טרוריסטית טובה בכל דבר ולא כל אחת יודעת להשמיץ באופן רציני :).

סתוונית333

Well-known member
הממ...
אמנם עבר קצת זמן מאז שראיתי אותה, אבל למיטב ידיעתי אחותי איננה צולעת. היא גם לא טרוריסטית (ואת זה אני יודע לומר גם מבלי להיפגש איתה בשוטף :)).
כך יוצא שהשמצותייך (השגרתיות) כרגיל נחשפות מיד כשטות מוחלטת. קצת חבל שאנשים נוהגים כך. אם כבר משמיצים, עדיף לנסות ללכת על משהו שלא נחשף מיד לדעתי. משהו שיכול לעמוד לאורך זמן מינימלי עד שיתברר כמצוץ מן האצבע.
אבל נו, כל אחד והכשרונות שלו כנראה. מסתבר שלא כל טרוריסטית טובה בכל דבר ולא כל אחת יודעת להשמיץ באופן רציני :).

השמצותיי?
אתה לא מכיר אותי , הוצאת את דיבתי וקראת לי טרוריסטית .
העיקר שאתה טוען לענייניות ולא לגופו של אדם.
פחחח

Harrington

Well-known member
מנהל
השמצותיי?
כן. אלו שמופיעות ב99% מהתגובות שלך, בין השאר כלפי.
אתה לא מכיר אותי
ברוך ה' על ניסים קטנים.
הוצאת את דיבתי
מוזמנת להגיש תביעת דיבה אם את סבורה שהוצאתי את דיבתך.
וקראת לי טרוריסטית .
השתמשתי בכינוי שאת בחרת להשתמש בו כלפי אדם אחר. אם את לא יכולה לשאת את החום, אל תיכנסי למטבח. בענייננו, אם את לא מסוגלת להתמודד עם כינויי גנאי, אל תבחרי אותם כלפי אחרים. די פשוט הקטע הזה :).
העיקר שאתה טוען לענייניות ולא לגופו של אדם.
אכן. הצעתי לך למצוא ולו תגובה אחת שלי לאורך כל תקופתי כאן, בה כתבתי משהו 'לגופך' מבלי שאת עשית זאת קודם. אני עדיין מחכה לממצאים...
אמרתי לך בעבר. אין צורך שתציגי את עצמך. שמך/כינוייך מופיע בפורום הזה אוטומטית ליד דברייך.

סתוונית333

Well-known member
כן. אלו שמופיעות ב99% מהתגובות שלך, בין השאר כלפי.

ברוך ה' על ניסים קטנים.

מוזמנת להגיש תביעת דיבה אם את סבורה שהוצאתי את דיבתך.

השתמשתי בכינוי שאת בחרת להשתמש בו כלפי אדם אחר. אם את לא יכולה לשאת את החום, אל תיכנסי למטבח. בענייננו, אם את לא מסוגלת להתמודד עם כינויי גנאי, אל תבחרי אותם כלפי אחרים. די פשוט הקטע הזה :).

אכן. הצעתי לך למצוא ולו תגובה אחת שלי לאורך כל תקופתי כאן, בה כתבתי משהו 'לגופך' מבלי שאת עשית זאת קודם. אני עדיין מחכה לממצאים...

אמרתי לך בעבר. אין צורך שתציגי את עצמך. שמך/כינוייך מופיע בפורום הזה אוטומטית ליד דברייך.

האמת,
אני מרחמת עליך ,
נורמלי כבר לא תהיה.

למעלה