ניתן לבטל חוזה חודשי גם אם נעשה בו שימוש

היום כשנכנסתי במקרה לאפליקצית רב קו און ליין קפצה לי הודעה שניתן לבטל חוזה קיים והזיכוי יעבור לכרטיס אשראי שבחרת.
בטעות חשבתי שמדובר בזיכוי על ערך צבור, ועשיתי את התהליך.
רק שבסוף קבלתי הודעה "חודשי חופשי ארצי בוטל בהצלחה".
מיד טענתי שוב חופשי חודשי ארצי , וניתנה לי הבחירה לבחור תאריך התחלה מהיום 4.8 עד לתאריך 12.8
כלומר בלי שהתכוונתי "הרווחתי" 4 ימים של חופשי ארצי.

כנראה ההגיון שעומד מאחרי האפשרות הזאת, שמי שרכש חוזה חודשי יקר ממה שהוא באמת צריך בפועל, יוכל לבטל לא בעיה
ולרכוש חוזה מתאים יותר.

Ccyclist

Well-known member
היום כשנכנסתי במקרה לאפליקצית רב קו און ליין קפצה לי הודעה שניתן לבטל חוזה קיים והזיכוי יעבור לכרטיס אשראי שבחרת.
מיד טענתי שוב חופשי חודשי ארצי , וניתנה לי הבחירה לבחור תאריך התחלה מהיום 4.8 עד לתאריך 12.8

כנראה ההגיון שעומד מאחרי האפשרות הזאת, שמי שרכש חוזה חודשי יקר ממה שהוא באמת צריך בפועל, יוכל לבטל לא בעיה
ולרכוש חוזה מתאים יותר.

מעניין. איך נבחר תאריך 8 ינים מיום ההטענה לסיום החופשי ? האם זה על בסיס החודשי שבוטל או שהיתה אופציה לבחור תאריך תפוגה ?

אופציית ביטול או אופציית בחירה בתאריך סיום מוקדם יכולים לאפשר להפוך את החודשי לשבועי או דו שבועי למי שצריך.

אגב - החזר על תוקף ללא שימוש היה אפשרי בלונדון כבר לפני עשור וחצי. היתה איזו עמלה של £3 . זה היתרון של מחירים במטבע רגיל.

נערך לאחרונה ב:

arseny92

Well-known member
מנהל

ולרכוש חוזה מתאים יותר.

קיבלת זיכוי מכח סעיף 5.5 של נוהל ההחזרים וזיכויים, על פיו ניתן לבטל טעינה של חודשי גם אם בוצעו עד 3 תיקופים, ויומי גם אם בוצע תיקוף אחד

מעניין. איך נבחר תאריך 8 ינים מיום ההטענה לסיום החופשי ? האם זה על בסיס החודשי שבוטל או שהיתה אופציה לבחור תאריך תפוגה ?
החוזה הקודם הוטען בראשון לחודש עם תוקף 31 אוגוסט ובוטל עקב הזיכוי
הוא טען שוב חוזה מחדש עם תוקף 4/8-3/9 אשר היה זמין אתמול
אין בחירת תאריך סיום מוקדם יותר, רק תאריך התחלה בעת טעינת חוזה עד שבוע קדימה

קבצים מצורפים

• äçåÿëì àåëïàëëì üÜçüàÿä äûëüàÿëÜ - ver 04.pdf
    KB 222.5 · צפיות: 5

Ccyclist

Well-known member

קיבלת זיכוי מכח סעיף 5.5 של נוהל ההחזרים וזיכויים, על פיו ניתן לבטל טעינה של חודשי גם אם בוצעו עד 3 תיקופים, ויומי גם אם בוצע תיקוף אחד

החוזה הקודם הוטען בראשון לחודש עם תוקף 31 אוגוסט ובוטל עקב הזיכוי
הוא טען שוב חוזה מחדש עם תוקף 4/8-3/9 אשר היה זמין אתמול
אין בחירת תאריך סיום מוקדם יותר, רק תאריך התחלה בעת טעינת חוזה עד שבוע קדימה

אז מה זמין למי שצריך שבוע - שבועיים גג ? היחס בין יומי כל הארץ לחודשי כל הארץ + רכבת מגוכח: 8.2 יומיים לחופשי. לא חשבו על הרובריקה ואין אופציה לשבועי.

למעלה