ניתוק הטלפון = ניתוק הקשר

mich78

New member
ניתוק הטלפון = ניתוק הקשר ../images/Emo35.gif

אתמול התקשרתי לומר לה עד כמה פגעו דבריה, כמובן שהיא אמרה אמרה שהכל המצאה פרטית שלי, וגלשה עם השיחה הפעם לשלם שינוי לראשונה בחיי עניתי לה , היה קשה וכואב אך לא היתה ברירה לאחר שאמרתי שאני מרגישה לא רצויה שם היא ניתקה לי את הטלפון בפרצוף אני לא מתכוונת להתקשר ולהתנצל (אין גם על מה) ומבחינתי אם ככה זה ייגמר שייגמר... ציפור הנפש שלי נושמת לרווחה מאז השיחה בשבת מקווה שיהיה טוב יותר ושחיי יהיו בעליה מעתה והלאה

o r 8

New member
../images/Emo24.gif

לפעמים להגיד מה שיש עולה הרבה ונותן עוד יותר. מדברייך נראה שכך המצב. מאחלת לך שציפור הנפש תתחזק, תתעצם ותשיר. בהצלחה.

m i t a l y

New member
מצטרפת לדבריי or

חשוב מאוד שתגידי מה שאת חושבת ומה שאת מרגישה... תמיד... לא טוב ולא בריא לשמור דברים בבטן שיכולים להפריע ולהשפיע על דברים אחרים חיוביים בחייך... מאידך, אני לא חושבת שזה טוב שאת גוררת איתך זעם על משפחתך כשאת בעצם לא בקשר איתם. ציפור הנפש שלך תוכל להיות משוחררת ולנשום לרווחה רק כאשר תהיי רגועה, שקטה ומאושרת (ועם זה כבר כך, סלחי לי...
). מחזיקה לך אצבעות לעתיד וורוד יותר...

mich78

New member
לראשונה

אתמול פרקתי את הזעם והתסכול ולכן תחושת החירות שבי

מכירה את התחושה הזו. אני כבר שם

כמה שנים והתפנה לי מקום רב בנפשי להרבה דברים טובים.

Bavmorda

New member
גם את זה עברתי ../images/Emo70.gif

אל לך להרגיש רע. זה עלול בהחלט להביא למבוי סתום וניתוק קשר אולי, אבל העיקר שתרגישי שלא דרכו עליך, שלא פגעו בך, וממי בעצם
מהאדם שאמור לאהוב אותך הכי בעולם. האישה שבעצם מבטנה יצאת. לפעמים אני באמת לא מבינה איך זה שהן מתיחסות אלינו ככה

למעלה