ניתוח

בועת sabon

New member
איזה גלולות את לוקחת?

זה לא קרה לי אבל זה קרה פעם לחברה שלי. אם זה מפריע לך אולי תנסי להחליף את הסוג...

kikona126

New member
מינס

ואני אמורה להחליף אותן חודש הבא, אפילו שניראה שהגוף שלי החליט שהיום זה היום... ניראה לי ש|המכשפה| הגיעה ללא הזמנה.... זה רק מסביר את כל הכאבים של השבוע האחרון (או יותר נכון החודש) הבעיה היא שאני לא יודעת איך להחליף... צריכה לדבר עם סוריאנו.

בועת sabon

New member
זכור לי שלקחתי מינס

הרבה לפני שגילו שהסבל שלי נובע מאנדו' וחזרתי בזחילה אל הרופא שיחליף לי אותן, כי ה
שהייתה לי איתן הייתה הכי גרועה, מזוויעה ומחרידה
שהייתה לי (לא מגזימה, באמת הייתי בקרשים למשך כמה ימים). אני לא יודעת בדיוק למה אבל אחרי שהחלפתי אותן לקח עוד כמה חודשים עד שה
חזרה להיות "רגילה". למיטב ידיעתי צריך לסבול אותה פעם אחת לפני שמחליפים גלולות, אבל אני ממש לא בטוחה כי כבר הרבה זמן לא בעסק.
ושיהיה בקלות.

kikona126

New member
כן...

2 המכשפות הראשונות איתה היו מדהימות! בקושי הגיעו ולא כאבו, השלישית כבר הגיעה מהגהנום! מצאתי את עצמי יושבת במיטה, מתנדנדת כי הרגשתי שנשרף לי הגב! זה היה משהו לא מובן! מאז אני כבר על דיכוי, הפעם הראשונה היתה עם התנפחויות ללא כאבים, אבל השנייה והשלישית... הרגו אותי, כאבי אגן מטורפים המגרנות רק גוברות מחודש לחודש...! יש לי מרשם לפמינט, אני יודעת שמכשפה אחת צריכה להגיע לא יודעת מתי צריכה להתחיל עם הפמינט... ביום הראשון/אחרי חודש ללא... אין לי מושג...

בועת sabon

New member
כן המינס גורמות לתופעות מוזרות ../images/Emo5.gif

אפילו לאנדו'. אני לא ישנתי בגללן בלילה והקאתי את נשמתי גם כשלא היה מה להקיא (לא יכולתי לאכול בגלל כאבי הבטן). זה היה נורא... פמינט היו האחרונות שלקחתי ולקחתי אותן תקופה די ארוכה ודי ברצף. הן היו לי בסדר. לא היו תופעות לוואי והמחזור היה רגיל (כלומר עם הכאבים הרגילים והמגרנות אבל לא יותר גרוע מזה). אני חושבת שאת צריכה להתחיל שבוע אחרי שסיימת את החפיסה הקודמת, שבמהלכו, לצערי, המחזור צריך להגיע. תחזיקי מעמד ואחר כך דיכוי רצוף. שיהיה בקלות ותרגישי טוב.

kikona126

New member
לא לקחת אותן כדיכוי?

יכול להיות שבגלל זה הרופאת נשים אתמול התעקשה שלא פמינט, כי היא כל הזמן אמרה שאני צריכה דיכוי ולא גלולה...

בועת sabon

New member
גם סוריאנו התעקש איתי בזמנו

על דיכוי ולא בגלולות. הוא המליץ על זריקת לוקרין וזה באמת מה שהיה. אבל אחרי שהזריקה פגה חזרתי לגלולות ברצף. עבורי הזריקה היתה מאוד יעילה וטובה. אולי ה
צודקת. רק תזכרי שלכל דבר יש תופעות לוואי והן שונות אצל כל אחת מאיתנו.

kikona126

New member
בועות בועות...

לחיים יש תופעות לואי וגם הם שונים מאדם לאדם...

kikona126

New member
חחחחחחח

אין משהו רע עם התפרים... הוא אמר להוריד תחת מים כדי שלא יכאב, אבל זה לא כואב... לי הוא הוריד בטבור את התפר יום אחרי הניתוח, וניסה להראות לי שהדם מגיע משום מקום... (הוא פשוט חפר שם בפנים, אבל לא הרגשתי כלום... בקשר לתפרים אני מעבירה לך במסר אבל תרגעי זה לא משהו כואב מבטיחה לך
) בקשר לחזרה לשגרה, בשבוע שאחרי הניתוח הוא אמר לי להשאר בבית ועשיתי את זה, היו לי גם הרבה סחרחורות. בשבוע השני התחלתי לעשות הליכות אבל לא ארוכות של רבע שעה כל פעם, כדי להתחיל לחזור לשגרה. ובאמצע אותו השבוע כבר התחלתי עם כפיפות בטן, בהתחלה היה ממש קשה (אני ספורטאית, זה היה לי ממש מוזר) בשבת האחרונה חזרתי למגרש הכדורעף אחרי תקופה של חודשים וחצי שלא הייתי שם... המאמן שלי אמר לי לבוא ישר למשחק ושאני אהיה על הספסל. אני לא יכולה לתאר לך איזה הרגשה היתה לי שהוא העלה אותי על המגרש... בהתחלה היו לי סחרחורות (לא יודעת למה אבל כל פעם שהייתי עושה עוד משהו של חזרה לשגרה הן היו מגיעות) אבל אז הן הפסיקו, ניראה שלא החלדתי כל כך (חלודה= חוסר כושר) יום ראשון כבר הייתי באימון והתאמנתי אימון מלא! (קצת עצירות באמצע אבל היה טוב!) בקשר לכאבים, לא היו לי כאבים של הניתוח, לא מהתפרים ולא פנימיים. היו לי עדיין את הכאבים שהיו לפני הניתוח, במיוחד באגן, אבל פה הבנתי שצריך לתת לזה קצת זמן, אחרי הכל הוא קיבל טראומה (חודשיים וחצי של כאבים שלא פסקו, 2 שחלות שנדבקו אליו ואחת מהן עם ציסטה של 5 ס"מ...) ואז הם ממש גברו ומתברר שהייתי צריכה לקבל מחזור (לפי הגלולות) שלא קיבלתי בגלל הדיכוי, אבל הכאבים עברו אחרי היום הזה! (ככה שחלק מהכאבים היו כאבי מחזור) את התפרים כמעט ולא רואים, אני במקום אשתו נותנת לו לתפור את הבגדים בבית... הוא גם נוראה אוהב את התפרים שלו אז בכלל... (חכי חכי אני שולחת לך מסר
)

נו טוב

אלו מילים שהופיעו גם בדוח הניתוח שלי אז הייתי חייבת לדעת מה פירושם
לגבי הפלסטרים, לדעתי תני להם את הזמן שלהם לרדת לבד כך אני עשיתי אחרי שני הניתוחים, הדבק שלהם נחלש לאחר כל אמבטיה והם פשוט יפלו לבד.

kikona126

New member
את יודעת מה זאת הסיגמה?

או איפה היא נמצאת? לא מצאתי בנטר...

kikona126

New member
אויש ../images/Emo4.gif

זאת אומרת שנדבק לי גם לאגן וגם למעי הגס? פויה האנדו הזה!

kikona126

New member
אני אחרי הראשון

בתקווה שלא יהיה שני... כשעשיתי את הניתוח שלי בהכנה לניתוח היתה לידי מישהי שאמרה לאחיות שם שהיא יכולה לפתוח כרטיסיה לניתוחי לפרסקופיה, ושזאת לא הפעם הראשונה שלה פה (אני מדברת על אסותא החדש הוא לא פתוח כל כך הרבה זמן...) זה ממש הפחיד אותי...

למעלה