ניתוח לייזר שנכשל - זכות הציבור לדעת

רותם153

New member
ניתוח לייזר שנכשל - זכות הציבור לדעת

החודש שבו עשיתי את טעות חיי - דצמבר 2002. הפקדתי את עיניי בידי ד"ר עמי הירש ממכון "עיניים". בתוך חמישה חודשים שתי קרניות העיניים התעוותו (אקטזיה של הקרנית). ומה עברתי מאז? ניתוח להשתלת טבעות, ניתוח לשליפת הטבעות, ניתוח לשבירת טבעת אחת, ולבסוף באין מוצא השתלת קרנית בעין אחת. ובזאת לא תמה מסכת הייסורים: לאחר זמן ארעו שתי דחיות שתל קרנית, שטופלו בסטרואידים למניעת דחייה על תופעות הלוואי הקשות שלהן. ומה התוצאה הסופית: בעין המושתלת נאסר עליי להרכיב עדשת מגע לתיקון המספר (מספר 20) מחשש לדחיית שתל נוספת. משקפיים גם אני לא יכול להרכיב בשל הפרש המספרים העצום בין שתי העיניים. אז העין למעשה עיוורת. בעין השנייה נותר עדיין העיוות שגורם לי לראיה ירודה ביותר. כך נותרתי בגיל 35 בחור שכל עתידו היה לפניו, מתכנת מחשבים במקצועו, בחור שמח שיוצא הרבה ומבלה....לשבר כלי שאינו מסוגל לפרנס את עצמו, אינו מסוגל לנהוג ובקושי קורא. נערך לא מזמן פאנל של ה-FDA בארצות הברית בנוגע ללאסיק. עלו שם אנשים שאיבדו את יקיריהם בגלל ניתוח לייזר כושל (lasik suicide). אלו ממש דיני נפשות. המהפך מאדם עצמאי לאדם תלותי הוא אנוש. לקום כל בוקר ולראות עולם מעוות, הילות וצללים, סינוורים זה מדכא. לשמוע ציפור מצייצת על עץ הנשקף מחלון ביתך ולא להרים את העיניים כדי להביט בה כי בטח לא תמצא אותה זה מתסכל. לאנשים יש חלומות על כסף על משפחה על רכב חדש. לי יש רק חלום אחד - להתעורר בבוקר ולגלות שכל זה לא היה אלא חלום. כיום מתנהלת תביעה בגין רשלנות רפואית כנגד ד"ר עמי הירש ומכון "עיניים". אבל חברים, שום דבר לא ישווה למאור עיניים. שמרו על עצמכם ואל תתפתו לעבור את הניתוח. רפואה שלמה לכולנו

קליט

New member
תודה רבה ! אחי, הלואי ותמצא

מה שיחזק את רוחך ! כדאי להשתדל לחיות בשלוה , כדי שלא לשקוע בעצבות . בהצלחה ! ורפואה שלימה, בקרוב !

למעלה