ניקי מינא'ז "שוברת מסגרות" ב-HSN פעם נוספת!

NickiMinaj

New member
ניקי מינא'ז "שוברת מסגרות" ב-HSN פעם נוספת!

אתמול, ניקי הגיעה שוב אל התכנית, והפעם, מכרה כ-פי 3 יותר בקבוקי Minajesty exotic edition. קרוב ל-7 אלף נרשמו לאתר בזמן בו היא שהתה בתכנית רק כדי לקנות את הבושם דרך האינטרנט. והפעם, נמכר בסה"כ ביומיים האלו יותר מ-23 אלף בקבוקים!
ניקי עשתה מעל מיליון דולר כבר ביומיים האלו ממכירת הבושם החדש שלה שזמין לקנייה חד פעמית רק דרך ה-HSN.
לאורך כל התכנית הם לא הפסיקו לשבח אותה על כך שכ"כ הרבה אנשים נרשמו לאתר באותו זמן, והם מכרו כ"כ הרבה בזמן כה קצר ובאופן לא צפוי. הם הודו לה כ"כ על מי שהיא. במהלך התכנית עלו לקווים כל מיני אנשים (בינהם אשר, הזמר, שאיתו יש לה שיר חדש עכשיו שבדיוק יצא לפני כמה ימים, וביחד הם עתידים לצלם קליפ בימים הקרובים) - והמעריצים שלה, שבכו לה בטלפון על כמה שהם אוהבים אותה, והיא, כמובן, אחריהם. זה משהו לא מובן מאיליו. היא ממש התחברה אליהם רגשית. בכתה איתם, צחקה איתם, הבינה את ההומור שלהם, והבינה אותם. כשהיא שאלה מישהי איך קוראים לה, המעריצה אמרה "Nicki minaj face" ואז ניקי אמרה. "הו, איזה יופי" והמשיכה איתה את השיחה כרגיל עד ששתיהן התפקעו בו זמנית מצחוק כולל המראיינת שהוקסמה מניקי והזכירה לה את זה בכל פעם ופעם בשיחה.
הקשר בינה לבין המעריצים שלה מדהים. והנה, הגלגל חוזר, והנה "העץ מניב פירות" - בגלל היחס החם שלה אל המעריצים, הקניות אתמול שברו לגמרי את המסגרת, והביאו סיפוק לכל צד שהיה מעורב בסיפור. ללא ספק שחקה אותה.
 
למעלה