ניקוי יסודי של עור הפנים

ניקוי יסודי של עור הפנים

שלום. רציתי לשאול האם מותר להשתמש בפיילינג יחסית אגרסיבי אחת לכמה זמן לניקוי יסודי של עור הפנים?

ניקוי פנים

שלום ,
אם כוונתך לפילינג גרגירים שאת קונה כמוצר מדף אין בעיה להשתמש בו לניקוי הפנים כל מספר ימים . במידה ומדובר בחומרים חזקים יותר הנמכרים במרשם רופא
או שאת נמצאת במהלך טיפולי פילינג חזקים אצל קוסמטיקאית או רופא עור או שאת במהלך טיפול ברואקוטן בשל אקנה יש להתייעץ עם רופא עור לפני שימוש בכל חומר פילינג לפנים כי יכול להיווצר גירוי.

ניקוי פנים בעור עם סבוריאה

שלום , סבוריאה היא מחלה דלקתית בעור הפנים שדורשת איבחון וטיפול על ידי רופא עור .כאשר יש החמרה בסבוריאה העור באיזור הגבות וצידי האף בעיקר מראה סימנים של אדמומיות וקשקש .
שימוש בתכשירי ניקוי חזקים כגון פילינג גרגירים יכולים להחמיר את האדמומיות והגירוי בעור ולכן לא מומלץ להשתמש בהם ללא בדיקה וטיפול בסבוריאה ע"י רופא עור מומחה.

טיפול פנים בסבוריאה

שלום , סבוריאה בפנים ובקרקפת זוהי מחלת עור דלקתית כרונית, לא ניתן לרפא את המחלה ולכן יש צורך בטיפול מתמיד
אני ממליצה לך להשתמש במוצרי קוסמטיקה המיועדים לעור עם סבוריאה ולקשקשים בקרקפת . למשך של חברת סבוקלם או דר עור.
להמנע מפילינג חזק אשר מגרה את העור
בנוסף מומלץ לפנות לרופא עור מומחה לאיבחון ומתן טיפול מקומי רפואי מתאים

תודה

Galyaniv1

New member
לא כדאי

למה את רוצה להשתמש בפיילינג?
אם יש לך עור מגורה או רגיש אני לא חושבת שכדאי לך להשתמש בזה מניסיון כי זה לא עזר.
אני יכולה להמליץ לך על תכשיר מי פנים ששיעזור לך אם תשתמשי בו באופן קבוע את תראי הבדל בעור.

לאתר כנסי לקישור:
מי פנים

למעלה