ניקוטין

jon boy

New member
ניקוטין

שלום חברים וסליחה על השעה המאוחרת ,רציתי לישאול האם יש פה טורטים שמעשנים וניסו להפסיק לעשן או כאלה שעישנו והפסיקו ? אני כבר יומיים ללא עישון ומרגיש יותר נקי בגוף והרגשה טובה כזאת ומעט פחות טיקים ואם כן זה יכול להמשיך עוד ולנקות את המוח מחומרים כמו ניקוטין אז אני פחות אקפוץ? נו ספרו ספרו?אוליי בימקום לידחוף כדורים וסיגריות עלינו לנקות את מוחנו כמו איזה שטיפת מוח עדינה בדומה לספונג"ה...?

אופס תפסת אותי על המנגל!

דני אתה יודע שקשה לי מאוד להפסיק לעשן מבטיחה לנסות כי יש לי המון דברים להפסיק פתאום עכשיו תקופה כזאת קשה טיפה על עבודה עצמית אתה מבין נכון מאמי? מבטיחה לנסות להפסיק מתישהו נשמה טובה אבא של הפורום.

שביק

New member
ג'ון בוי היקר שלום

הבן שלי הפסיק לעשן לפני כשנה. הוא מציין שהוא מרגיש הרבה יותר טוב, פחות עצבני, פחות מתוח ויותר רגוע. לגבי הטיקים - הרי באופן טבעי יש מצבים של יותר טיקים ויש תקופות של פחות טיקים. וזה ממשיך אותו הדבר - בגלים. כל טוב לך שביק

בקשר לטיקים ועישון סגריות....

אני תמיד מרגישה שאם אני לא מעשנת בזמן שאני צריכה לעשן או במקומות שאסור לעשן ואני נורא רוצה סגריה אני גם כן לחוצה נפשית וכמובן הטיקים שלי מתגברים. כמו כן בימי כיפור וכאלו . רכבות אוטובוסים אבל ברכבת אני בורחת לשירותים בלי שיראו אותי. לילה טוב

jon boy

New member
ערב טוב אחים יקרים

שביק היקרה האומנם ללא עישון הבן אדם יותר רגוע ופחות עצבני כי הניקוטין ניכנס לתוך האינזימים שבדם וכל השפעה של שאיפת סיגרייה מגיעה למוח תוך 20 שניות זה בדוק והרגיעה של הסיגרייה היא בדיוק 2 דקות אבל היא מעירה את העצבים יותר מ10 דקות וזה נימשך כמובן והטיקים יותר ייתגברו העיניין הזה צריך להיבדק לטווח ארוך יותר כשמתמידים בזה וגם הטיקים משנים את צורתם פה ושם ללא עישון הייתכן ניהייתי מדען
אוליי יש אפשרות להזמין נציג רפואי לאיזה הרצאונת ביום שישי? תחשבו על זה אחלה יום..

שביק

New member
ג'ון בוי היקר שים לב למה שאומר לך

אני מניחה שאתה צודק, שיש מקום לחקור את נושא יעילות הניקוטין על הטיקים. לגבי העישון - אני בודאי לא בין הממליצים לעשן מאחר וזה לא בריא והדבר הוכח. סוד: בעלי עישן במשך שנים חפיסה ליום עד שבגיל 41 עם תינוקת בת שנה, פעוטה בת שלוש שנים ועוד 2 ילדים בגיל בי"ס יסודי,הוא חטף התקף לב קשה מאד, עם אשפוז ממושך ועוד. כמובן שאז הוא הפסיק לעשן, ונהיה לו יותר קל בריאות וגם בכיס. על כן לא אמליץ על עישון. לגבי הרצאה בנושא רפואי - הרי בכל כנס שנתי יש הרצאה או הרצאות בנושאים רפואיים ואחרים. אז בינתיים, אנא, לשמור על הבריאות, כי בחלק הזה של השמירה ההחלטה היא שלנו. שביק

למעלה