ניסיון 1 2

• פותח הנושא xero1
  • פורסם בתאריך

xero1

New member
ניסיון 1 2

אקריליק על בד. לא התאפקתי וצילמתי לפני שהצבא התייבש.

0sveta0

New member
ברוך הבא!

קצת קשה לי להגיב לציור הזה. אולי הייתי רוצה לראות ציורים נוספים בשביל להתרשם. בשביל לא להכנס לראש הביקורתי, אני שואלת הפוך- מה הציור אומר לך, מה ניסית להעביר? כי אמנות זה בעצם הכל, כל עוד יצרת משהו יש מאין. כל אחד יוכל להגיב לציור שלך, ולראות משהו אחר, וגם כל אחד יכול להגיד- אלו סתם זריקות של צבע. השאלה היא מה זה אומר בשבילך. עצה- כדאי שתשקיע יותר בציור, תבלה יותר זמן עם הבד, תמרח את הצבעים אחד על השני, יש כל כך הרבה וריאציות וטכניקות שהאפשרויות לא מוגבלות. לי נראה שיש הרבה מקומות חשופים בבד, וזה קצת צורם לעין, אבל זו רק דעתי.

xero1

New member
תודה על הביקורת.

וצדקת לגבי הנקודה שהציור מעביר לכל אחד משהו אחר. במיוחד אלי. שה"זריקות האלה של הצבע" זה משהו אחד בשבילי ומשהו אחר בשבילי השני. לגבי הטכניקות והכל - כמו שאמרתי, זה פעם ראשונה שאני מנסה ציור כזה. אני לא במגמת אומנות ולא הצלחתי למצוא הרבה חומר ואנשים שמשתמשים בצבעים ובסוגנים האלה של הציורים, לכן אני לא יודע בדיוק מה האפשרויות. אני אחשיב את זה כציור ניסיוני.

0sveta0

New member
תולדות אמנות

אמן שמצייר בסגנון דומה- אמריקאי- ג'קסון פולוק. אתה יכול להסתכל על הציורים שלו, על הטכניקה ולהתרשם. הוא אמן מאוד מפורסם. מצאתי כמה קישורים באנגלית.

למעלה