נינט- זמרת גדולה !

נינט- זמרת גדולה !

אהבתי את נינט בגלל התמימות העצומה שלה, הקול המדהים, ובעיקר בעיקר בגלל האמיתיות שהקרינה. שמעתי את הסינגל "כמו ששיר נוגע". הביצוע יפיפה, איש לא יכול היה לשיר את השיר הזה טוב יותר מנינט. למרות זאת יש תחושה שנינט עצמה קצת התפשרה כאן. איפה נינט עם הקול הרוקיסטי המיוחד? איפה נינט עם הצעקות המרגשות? משום מה השיר הזה לא ריגש אותי כמו שאר השירים ששרה נינט. למרות הביצוע היפה נראה כי הנשמה של נינט לא באמת נמצאת כאן. הנשמה של נינט היא שירים מסוג השירים של היהודים. הנשמה של נינט היא סולו לבד, בלי זמרות ליווי ברקע. הנשמה של נינט זה צעקות כמו ב"ים של דמעות". וכאשר הנשמה של נינט נמצאת המשהו- אנחנו מרגישים את זה. ב"כמו ששיר נוגע" לא הרגשתי את הנשמה של נינט. נינט היא רוקיסטית בחסד. חבל שמנסים להפוך אותה לעוד סתם זמרת של שירים פשוטים ששמענו כל כך הרבה פעמים- כל פעם במילים אחרות. סופסוף זמרת מיוחדת עם איכויות קוליות מדהימות. חבל שהופכים אותה לבובה המעוצבת על פי מוחם של מעצבי תדמית שלא מבינים מאומה במוסיקה אמיתית- שאמורה לבוא מפנים הנשמה. נינט- לכי עם האמת שלך! אנחנו מאחרוייך!!!

perrinat

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo103.gif

צריכים להמשיך את הרצף...

vale la pena

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מסכימה!!!

רואייי

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

../images/Emo45.gif..אבל..../images/Emo95.gif

בתעשית המוסיקה תמיד יעדיפו לקחת "סיכון" עם שיר פופי וקליט ומאשר עם שיר רוק.. כי פופ בימינו ..פשוט מוכר יותר..

לנינט יש את הכוח

להפוך את הרוק למשהו "איני". עד כמה שזה נשמע פלצני. כל היופי הוא בכישרון העצום של נינט- עם כישרון כמו שלה, היא יכולה לגרום לפרחה להתחבר לרוק ולפריק לשיר את "ים של דמעות". הקול של נינט מיוחד כל כך ונוגע בכל אחד ואחד. חבל שהיא לא משתמשת ביכולת הזו.

בועז ד

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

shanyz

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני לא חושבת ככה...

נכון שהיא יכולה להגיע לרמת קול הרבה יותר גבוהה ולצעוק הרבה יותר אבל לא כל שיר שלה חייב להיות צעקני ושתשקיע בו את כלללללללל הקול! לדעתי גם ככה שהיא שרה בעדינות ורוך...עדיין יוצא לה קול מדהים ועדיין יוצאים לה שירים טובים! אני דווקא חושבת שאם כל שיר שלה היה רעשני ורוקיסטי...זה היה כבר הופך לשיגרתי ומשעמם! ולכן אני אהבתי את השיר החדש של נינט כי הוא שונה ומגוון ולא אותו הדבר כמו השאר.

למעלה