ניהול משותף של הפורום
או

LordNor

New member
ניהול משותף של הפורום ../images/Emo45.gif או ../images/Emo31.gif

שלום חבר'ה, בעקבות הדרדרות שמו הטוב של הפורום וחוסר הניהול במשך זמן רב, לא יכולתי להבליג יותר! אני וחבר שלי (מוטי) שהיה פעיל רבות בפורום בעבר שוקלים להגיש בקשת ניהול משותפת על הפורום ע"מ להחזיר את רוח החיים
כמו כן, היינו רוצים לקבל את תגובתיכם לגבי הרעיון הנ"ל. תודה
נ.ב: היות ותפוז מכירים אותי יש אפשרות לקבל את הניהול באופן כמעט מיידי, אך הבעיה נעוצה בחבר שלי שהיה פעיל רבות בעבר ולא מוכר ע"י הנהלת הפורומים וזה לשיפוטכם.

SummerSpirit

New member
אההה.. לא

את מדברת כמה איזה חודשים על שהגשת בקשה- אני לא רואה שום תהליך שזז בקשר לזה. עוד משהו, בלי להעליב אותך ועם כל הרצון הטוב שלך, אני לא חושבת שאת מתאימה לניהול הפורום. אין לך שום ניסיון או קשר לעולם לקויי השמיעה.

SummerSpirit

New member
לא אמרתי את זה

בעקרון, גיל ההתבגרות הוא עד גיל 20 ככה ש... אני לא מדברת על שומעת-לא שומעת, אני מדברת על כל שלואנה אין שום ידע ומושג על עולם הלק"שים ככה שזה לא לעניין שהיא תנהל את הפורום הזה.

iminvalid

New member
גיל 20 זה לא גיל 22

מי אמר שאין לואנה שום ידע ומושג? מה שואנה צריכה לדעת כמנהלת זה מהי הודעה טובה ומהי הודעה לא טובה. את זה אני רואה שהיא יודעת מצויין. אשמח אם ואנה תיבחר במקום לורדנור קשישא.

SummerSpirit

New member
../images/Emo31.gif

זה נראה לך לעניין שמנהל של פורום נוער לקוי שמיעה- לא יהיה לו שום ידע על הנושא? אין לה ידע, היא גם אמרה את זה.

The Pimp Master

New member
תגיד שניה, בן כמה אתה בכלל?

שאתה יכול לקרוא לבן אדם שבן 22 קשישא אני פשוט לא מבין מה אתה עושה פה כי לפי ההודעות שלך אתה אמור להיות בן 25 פלוס אז.. מי הקשישא?

Catty

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ! ../images/Emo13.gif מאודדד תומכת!!!

אגב איזה יוסי מבין שני הפעילים?

SummerSpirit

New member
תרגיעו

אפשר מנהל אחד אבל הבעיה שאף אחד לא רצה להיות פה מנהל. אני תומכת בשני מנהלים שינהלו את הפורום בשיתוף אבל לא צריך יותר משניים.

צלף

New member
טובים השניים מאחד מניסיוני ../images/Emo127.gif

בניהול פורמים...

למעלה