נטע!!!

נטע!!!

כוסית שלי מה המצב??? קנית כבר מתנה לענק שלך?? אם עדיין לא קנית אז תתקשרי אלי!!! את יודעת שהרעיון היה שלי לשחק את זה?? וגם בערך של אושר... טוב אני רעבה יאללה בה בייי וכל החנבצים שמתנגדים לזה שפתחתי שרשור ככה סתם-אז שימשיכו להתקמצן על הודעות

dinora12

New member
כוסית זה מילה שבדרך כלל../images/Emo95.gif

אסור לומר בבי"ס אבל היא מחמאה,ועדיף שלא תדע(חבר'ה,על תומרו,הוא עוד קטן) וניצ"ש=ניצול שירשורים

נטע 121

New member
כוסית

זה מחמאה נגיד אני אגיד שאתה כוסון אז זה אומר שאתה יפה, חתיך ,מהמם..... וזה היה בנגיד ש... כי אני עדיין לא ראיתי אותך
וחוץ מזה מעיין אם הוא קטן אז מה את
את כולה שנה 1 יותר גדולה מאורי
ואל תאמריע שהוא ילד קטן כי אם הוא קטן אז גם את כי אתם כמעט באותו גיל עומת זות אני וחן ושחר וענבר וכל אלה בנות 11 וקצת או 12

שיואו איזה ד-פ-ו-ק-ה

אני חוטפת כאן עצבים מרוב הדפיקות שלך דינורה
כוסית זאת לא מילה גסה חתיכת מושלעקית, זה פשוט יפה במילים אחרות הדינורה הזאת חושבת שכוסית זאת מילה גסה
:-ג

יונתן חתיכת דביל

אל תתן לי ביקורות כי אני מכירה אותה הרבההההה יותר זמן ממך אפילו תשאל תמנהלות....זה שם גנאי כזה דינורה כי דינורה זה נשמע כמו פלוצה

וחוצמזה השם הקודם של יונתן היה

יוניאל, וזה לא בהרבה יותר טוב מדינורה! ואני מצטרפת לאגודת שונאי הפקצות!!! איך שאני שונאת את הפקצות האלו שחושבות שהן מלכות העולם!!!יש לי משהו להודיע לכל פקצה ופקצה שחושבת שהיא מלכת העולם: "את לא מלכת העולם- את מלכת המפגרות שבמפגרות!" אוי, איך שבא לי לפקצץ את הכל הפקצות!!!

כוסית...

זה אני, נטע וענבר וזה לא דינורה
זה כאילו שווה,,,,, הורסת, מהמממממת, חתיכה, יפה... מעיין ידפוקה את לא יודעת כמה אנחנו כותבים כוסית בבצפר במיוחד ביומנים
חחח אני נזכרת שפעם דבורה השמנטוזה לקחה לי יומן לכתוב הערה והיא לא מצאה מקום לכתוב...כל העמוד היה מלא בקשקושים...כוסיות וזה.... ויש לנו גם בכתה כזה משו להתכתבויות...אז הכינויים שלנו זה משו כמו "חן הפ33ה 1" ודבורה השמנטוזה ראתה את הכינוי של מישי מהכתה ואמרה כזה "אני רציתי שתתכתבו על דברים לימודיים ולא על פצצות וכהנה וכהנה" תראו את הכוסית של הפורום אחרי שהיא עשתה פן

ש נ ה ב י

New member
רק שתדעי......../images/Emo44.gif

את לא הכוסית היחידה בפורום חכי תראי איך ניראתי בתחפושת שלי ואז תדברי....... ועוד משהו לא באתי בקטע של לריב זה סתם כזה......................

האאא וואלה שנהבי

שכחתי אותך את כן כוסילת כפרה שלי מצטערת נשמה....אני יודעת איך אלת נראית....הראית תמונה ממממזמממממן בפורום ואת מממש כוסית אז גם אותך אני מוסיפה לרשימה....

ש נ ה ב י

New member
עזבי......../images/Emo44.gif

זה היה מזה בצחוק וגם כשאני יוכל אני אשים תמונה שלי מפורים.......

למעלה