נחת

eyola

New member
נחת../images/Emo6.gif

אני סוף סוף מצליחה לחזור לכתוב

eyola

New member
החלטתי לשתף איתכם ..

נכתב לפני כמה חודשים טובים שנראה כאיל וחלפו חיים שלמים מהם.. ברגע של שקט בלב הסערה (ללא שם) והשדים רדפו אותי אחד אחרי השני כמו מחרוזת פנינים ארורים שונאים סוגרים עליי במחנאות הסגורים ואם היתה מספיקה להתפתח בי אהבה בזאת שאני קיימת הייתי מכה במילה הקודמת והופכת ארורים לחברים קשור בקשורים ובדיוק בשנייה אתה (כציון לגוף מבדיל) מתפרץ בדלת גאה כמו טווס שלא יודע מה רבים רוצים לתלוש נוצה למרוט כנף כדי לשמוע אנקת כאב מפיו במקום שתלחש ממקום שרק אני שומעת במקום שתרע ותטיב רק איתי ארורים הימים בלעדייך ארורי(ם) חברים חבלי הימים בהם האהבה עדיין לא נאורה דיי ועדיין חובשת כובע על קוקודה מחשש שתחדור בה שמש עדיין לוגמת פרי בצמא באישיותה הנעלמת ימים לא קלים (נחוג במעגלים) בהם רציתי אותך רחוק מתמיד לתמיד ברבורים חברים נכנסת בדלת האגם למים קרים שחדרו כליחה לתוך גרוני הקימו מחצלת סגרו הלך פי ואפי נעים הימים ומקביל(ים) כעת אני ("אני" כציון לרוח) חשה טוב יותר מנותקת לא חשבתי שארגיש בנתק תחושתי ידיעתי היא ותק וכן אני יודעת איך לנשום אותי ללגום בחום אותי לפעום עצמי לומדת ויודעת אנוכי איך לרפא מחלואיי אבל בהשפעות הארורים לא דיי למדתי ובקרוב ידיעה עוד לפניי.

eyola

New member
אז מה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

באמת כאב והייתי עצובה בנקודה שזה נרשם אבל משם למדתי לנשום את עצמי בחדש... ל מ ד ת י ה מ ו ן הפכתי ארורים לחברים:)) משהו שלילי - לטוב

eyola

New member
וואי זה הרגשה טובה שאוייב הופך חבר

חולשה לחוזק הרבה יותר מדהים עוצמתי ומעורר התפעלות להתחיל מ0 ולהגיע ל100 אשר להתחיל ב80 ולהגיע ל100 לא?! זה מראה לך על עצמך המון ואתה מוצא בתוכך אהבה

shuye18

New member
באמת עצוב איולה..

לא כתבת משהו יותר אופטימי בחודשים שעברו?
כתיבה יפה, סחטן.

eyola

New member
כתבתי הרבה דברים

אתה בכלל לא מתאר את כמות החומר שיש לי מהשנה האחרונה:))) לא בררתי במיוחד מה לרשום פה זה פשוט שיר שנתקלתי בו הבוקר במקרה כשרשמתי משהו חדש ונזכרתי בתקופה שרשמתי אותו.. זו היתה ההתחלה של כל תקופת החרדות שם כבר התחלתי להרגיש ממש לבד אבל למדתי מזה יש בו מלא נקודות אופטימיות וחינוך עצמי לאהבה.. זה פשוט השלב לפני הביצוע אז מה הוא לא פחות יפה.. הוא חלק בלתי נפרד

למעלה