"נחשפת" לראשונה בפורום זה ...

nonaa

New member
"נחשפת" לראשונה בפורום זה ...

שלום לכולם, אני עוקבת אחר הפורום מאז שהתחתנתי (בסוף יוני) ואף נכנסתי מס´ פעמים גם קצת לפני. בפורום חתונות כתבתי מס´ פעמים ספורות וכנראה כך יהיה גם כאן, אולם הרגשתי צורך "להחשף" כיוון שאני עוקבת כמעט מדי יום (בכל פעם שנמאס לי לתכנת (וזה קורה הרבה) אני נכנסת למס´ פורומים קבועים, כולל זה, ע"מ לראות מה התחדש...). הבעיה שבדר"כ המצפון לא מאפשר לי להשקיע הרבה זמן בכתיבה (במקום לעבוד) והסיבה לחשיפה עכשיו היא שפשוט נותרה לי רבע שעה עד שיוצאת ההסעה הביתה (סופסוף סופשבוע...) ואני כבר לא מסוגלת לעבוד יותר אז החלטתי לנצל את הזמן לכתוב כאן ... זהו, עד כאן מגילת הפתיחה. בכל מקרה, אני מאוד נהנית לקרוא את ההתכתבויות וההמלצות (ושומרת לי לינקים חשובים למקרה הצורך ...) ואני שמחה
להצטרף באופן רשמי .... סופשבוע נהדר לכולם !!!

shelycat

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה בצל קורתינו

נשמח לראות אותך כאן בינינו.

דפי26

New member
ברוכה הבאה.........

מוזר לשמוע (למרות שזה ברור)שמסתכלים עלינו מהצד. איך את מתאפקת מלהגיב? בטח כבר יש לך בראש תבנית של כל אחת מהיותר פעילות כאן

nonaa

New member
תודה על הברכות ../images/Emo140.gif

באמת לפעמים זה קשה לא להגיב, במיוחד כשאני נתקלת בדברים שממש מזכירים לי דברים שקורים אצלי ונדהמת מזה שזה משותף לעוד הרבה אנשים שנמצאים בשלב דומה בחיים לזה בו אני נמצאת ... אני אשתדל להשתתף ... אבל, בדר"כ אני נכנסת רק מהעבודה ולרוב יש המון לחץ ...

אתי@

New member
../images/Emo41.gif ברוכה הבאה ../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif

למעלה