נחירות...

carmel04

New member
נחירות...

שלום, בעלי נוחר בשינה, אמנם לא ממש חזק, אבל לי זה ממש מפריע כי יש לי שינה קלה. זה קורה יותר שהוא ישן על הגב, אבל לפעמים גם שהוא ישן על הבטן על הבטן. רציתי לדעת אם יש איזשהם פתרונות לנושא, כמו תרסיסים, כרית מסוימת או משהו דומה ? תודה רבה ושבוע טוב !

הגרה3

New member
יש הרבה שיטות לעזרה ואני מבינה

שאת מכירה הרבה מהם ( על פי מה שכתבת). העיקר זה רצון טוב מצד בני הזוג להקל ולהתחשב זה בזה ומתוך נקודה זו לחפש פתרון מתאים לבעיה. זוגיות טובה היא המפתח לגשת לכל בעיה, אם לא יפסיקו הנחירות , תוכלי לדמיין שזה עוד ביטוי לאהבה של בן זוגך. בהצלחה

נחירות קלות

אכן יש הרבה פיתרונות הרבה תלוי בבדיקה גופנית (האם יש חסימה אפית, האם יש צניחה של החיך ו/או שקדים או הגדלה של רקמת בסיס הלשון או שילוב או משהו אחר. גם כדאי לבצע בדיקת מעבדת שינה. תלוי בממצאים לפעמים תרסיס יכול לעזור לפעמים כרית וכו' שוב הכול תלוי בממצאים ותוצאות בהצלחה

דליההה9

New member
תגובה

היתה לי את אותה בעיה בדיוק עם בעלי. הספה בסלון הפכה להיות המיטה הקבועה שלו בלילות.. בדיקת רופא אא"ג הראתה שהכל בסדר. כשהוא היה עושה פעילות גופנית ואוכל נכון, היתה הטבה, כי מיימדי הגוף שלו גדולים יחסית. אבל הוא לא התמיד ולכן בסוף לא נשארו לנו הרבה ברירות כי נמאס לי לישון לבד בלילה.. אנחנו זוג צעיר סה"כ... ושלחתי אותו לעשות טיפול בגלי רדיו בפרופורציה. בינתיים הכל דבש!!! טפו טפו טפו...

למעלה