נזילה בצינור דשא

erez012

New member
משום מה יש לי נזילה בנקודה מסויימת בצינור מתחת לדשא.(בתמונה)
איך ניתן לתקן ?

קבצים מצורפים

• water.jpg
    water.jpg
    KB 641.6 · צפיות: 7

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משום מה יש לי נזילה בנקודה מסויימת בצינור מתחת לדשא.(בתמונה)
איך ניתן לתקן ?
שאלה שאלתית...
אבל אשאל אותך כמה שאלות לפני שאתן מענה.
א. איזה צינור זה? פלסטי? ברזל?
ב. למה לדעתך הוא נוזל? פגעת בו? בע"ח פגע בו? בלאי?
ג. אם זה צינור פלסטי, תחשוף קטע של כ-40 ס"מ מהצינור, קח מזמרה, גזום אותו באזור הנגוע ותקן בעזרת מופת תיקון פלסטית. הבעיה היא שצינור מהסוג הזה עלול לקבל סדק שימשיך ויתארך גם לאחר התיקון ואז כבר יהיה צורך להחליף את כל הצינור.
ד. אם מדובר בצינור ברזל, יש שלה תיקון מיוחדת לברזל. זה 2 חלקים בצורת אומגה עם ברגים וגומי 1621106988105.png יה שאוטמת את החור.
1621106813075.png

erez012

New member
שאלה שאלתית...
אבל אשאל אותך כמה שאלות לפני שאתן מענה.
א. איזה צינור זה? פלסטי? ברזל?
ב. למה לדעתך הוא נוזל? פגעת בו? בע"ח פגע בו? בלאי?
ג. אם זה צינור פלסטי, תחשוף קטע של כ-40 ס"מ מהצינור, קח מזמרה, גזום אותו באזור הנגוע ותקן בעזרת מופת תיקון פלסטית. הבעיה היא שצינור מהסוג הזה עלול לקבל סדק שימשיך ויתארך גם לאחר התיקון ואז כבר יהיה צורך להחליף את כל הצינור.
ד. אם מדובר בצינור ברזל, יש שלה תיקון מיוחדת לברזל. זה 2 חלקים בצורת אומגה עם ברגים וגומי צפה בקובץ המצורף 23232 יה שאוטמת את החור.
צפה בקובץ המצורף 23231

היי,

זה צינור פלסטיק שהגנן פרס כאשר הוא הקים את הגינה.
אין לי מושג מה פגע בו. זה צינור קשיח. זה לא צינור ישן. זאת גינה בת שנתיים.
כאשר אני פתוח את ההשקיה אז אני רואה שהבור מתמלא מאוד מהר, לכן נראה לי שיש פיצוץ. הבור הזה נוצר לבד. כנראה בגלל המים. מאוד מוזר לי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מוזר או שלא מוזר. קנה מחבר פלסטי כמו זה שבתמונה שצירפתי. נקרא מופה תיקון {דו צדדית) של פלסאון (או של מתחרה פחות חביב).
ככל שהתרשמתי, מדובר בצינור 25 אבל זו טביעת עין עפ"י צילום. בכל מקרה, תבקש אפשרות להחליף במידה שמדובר בצינור 20.
כמובן שאם נותרה בידך חתיכה צינור, המוכר יתרשם מיד באיזה קוטר מדובר... בהצלחה!

למעלה