נו
אז איך היה בחג

נו../images/Emo35.gif אז איך היה בחג../images/Emo35.gif../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

אצלנו-ערב החג היה מהנה. קיבלנו מתנות (המארחים שלנו חזרו מארה"ב והביאו מתנות...), אכלנו עד שהתפוצצנו, שיחקנו, העפנו אוכל על השטיח וא"כ נרדמנו בעגלה. למחרת היינו בבית, וכמובן בילינו בגינה האהובה עלינו ובערב בילינו בחגיגת יומולדת משפחתית בים. אתמול - אמא צבעה את הבית, ואני טיילתי עם אבא. אמא מאוד חסרה לי, אז כל אחה"צ הייתי דבוק אליה. איך היה אצלכם?

המון המון המון אוכל ../images/Emo75.gif../images/Emo76.gif../images/Emo5.gif

כמעט התפוצצנו, אבל הפסקנו ממש בזמן
עומר ויובל נהנו מתשומת הלב והחגיגה שהתחילה בדיוק בזמן ההשכבה. פחדתי קצת שהם יעשו עניינים ולא יתנו לנו להנות, אבל הם היו נהדרים. יובל חייך לכולם והיה חמוד נורא
, ובזמן שכולם התחילו לאכול הוא שתה בקבוק מים ונרדם בכיסא שלו
(תמונות בקרוב). התעורר אחרי שעה כולו חיוכים ומוכן למשחקים. נשאר ער עד שהלכנו הביתה בערך ב-23:00 והיה כיף איתו. באוטו בדרך הביתה הוא נרדם והתעורר למחרת בבוקר... עומר אכל יחד איתנו (לחם, מרק, גפילטע פיש), ואח"כ המשיך להסתובב ולעשות חוכמות,
עד שהתעייף מאוד. דוד שלי לקח אותו לטיול לילי ארוך בעגלה והוא נרדם כמו מלאך וישן עד הבוקר. למחרת יובל חלה
(האמת היא שהוא לא היה בסדר כבר כל השבוע - השתעל לפעמים ) והיה מסכן מאוד עם שיעולים וגם קצת הקאות. לא חייך לאף אחד והיה מעוך לגמרי.
היינו אצל רופא שהבטיח שהילד יהיה בסדר תוך כמה ימים (אין חום, ריאות נקיות, אוזניים נקיות
), ואנחנו עדיין מחכים.

מאיו

New member
היינו בפסטיבל בראשית

את ארוחת החג אכלנו אצל סבתא ולמחרת בבוקר כבר היינו ביער חרובית עם אוהל וכל הציוד. היה כיף מסביב לשעון. אור מאד נהנה בעיקר מהקרקס, תיאטרון הבובות, השינה באוהל והחופש הרב שנתנו לו

אנחנו שרנו ../images/Emo79.gif

שנה חלפה, שנה עברה אני כפיי ארימה שנה טובה לך אבא שנה טובה לך אמא והדר שר עם כולם ובעיקר מחא כפיים...הטריק החדש שלו.

למעלה