נו, עכשיו באמת- מי נראה לכם תודח???

אדםbar

New member
נו, עכשיו באמת- מי נראה לכם תודח???

כולם אומרים שליאם, לי אישית קשה להאמין שיוציאו אותה... היא לדעתי משעממם, חופרת ומעצבנת, אבל היא גורמת להרבה אנשים לדבר עליה, לטוב ולרע. פרידה ודנה.. הקרב שלהם כבר מאוס. לגמרי מאוס. ליהיא, לא יוציאו אותה בגלל האקס. אני אומרת שדנה או פרידה יצאו...

שן22

New member
אני לא חושבת שליאם הולכת אני מעתיקה את מה

שכתבתי למעלה בנסיון לחשוב מחוץ לקופסא דווקא אם ההפקה טרחה כל כך כדי להכניס את.... האקס של ליהיא לבית יכול להיות שלפי התסריט שלהם דווקא דנה מיותרת ההסבר שלי זה שההפקה תשאיר את ליאם כי יש מצב שהיא תחבור לאבירם אפילו תדלק עליו וכמובן שאין לה שום נאמנות לליהיא , מאמא פרידה תגן על הגוזלית שלה ליהיא אתם מתארים מה פרידה תעשה לו משפט שדה!!! וליהיא תישאר לפחות בתקופה הקרובה כדי לחוות על בשרה את ההשפלה שאבירם חש , אבירם יכול להחליף את דנה כראש קבוצה והוא יכול להיות הגבר אלפא שחסר בבית, אגב זה רק השערה שלי לגבי מה שיכול לקרות בבית בשבועות הקרובים.... עוד הסתעפות בעלילה

נוי710

New member
שן אבל ההפקה לא יכולה לדעת את זה

וגם אנחנו לא לא בטוח שאם ליאם תישאר היא דוקא תחבור לארוס של ליהי זה סתם השערות ההפקה רוצה לשמור על מה שקיים עכשיו

YASMIN1232

New member
הלוואי שפרידה תודח

הלוואיייי אולי אם כולם יאמינו בזה זה ייקרה:) פרידה תחזרי למסעדה שלך בבקשה תודה מראש

שן22

New member
אי אפשר להגיד בבטחון שכן אבל מבחינה הגיונית

לשניהם יש בטן מלאה על ליהיא אז יש מצב טוב שהם יחברו נגדה אפילו בתור ידידים הוא בטח לא יהיה גוזל של פרידה....

נוי710

New member
שן קודם כל שליאם תישאר מחר

מקוה שכן ואז נעלה השערות למי תחבור

שן22

New member
בסה"כ נתתי לך סיבה להיות אופטימית לגבי מחר

כבר נראה ....

למעלה