נו ?? איך עבר ליל הסדר???

dafgol

New member
סתיו ממש ../images/Emo41.gifת , מדהימה !

גם אצלינו היה סדר " טיפוסי " עם כל הצחוקים ..... כמובן שבר היה
הערב וכולם קרקרו סביבו ( לא תמיד לשמחתו או לשמחתי ). בר קיבל ים ב
ות...בגדים ,צעצועים .... אצלינו זה סדר " סלקטיבי " , לא קוראים את כל ההגדה אלא מדגם....אבל שרים....חופשי...בר התלהב מהשירה , מידי פעם הודיע לנו מה דעתו ע"י בכי צחוק וגרגורים ומילות שפר לרוב ( חייייי , גררררר, אוווווו, אהממ וקולות מציצת האצבעות וכאלה...). התלבט קשות איזה בקבוק הוא רוצה - סימילאק או
מארלו..... בשלב הקינוח הוא כבר שפך לגריים ובכה נורא...העייפות נתנה אותותיה באותות ומופתים.... אנחנו תכף נוסעים להורים , כשנחזור בערב נשים תמונות ( השארתי ת'מצלמה אצל ההורים ). חג שמייח ! דפנה.

twiti

New member
אנחנו ממש קראנו את ההגדה ../images/Emo157.gif

ויותר נכון כמעט קרענו את ההגדה...

lovely2

New member
גם שירי לבשה לבן...../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif

היא קצת הייתה עצובה כשהלבשתי לה את כל השכבות של החליפה וזה די ניכר בתמונה...בסדר היא התנהגה למופת נתנה לאמא הבלועה לבלוס בשקט
(בשביל זה באנו,לא?
) בתחילת הערב היא קצת יללה הודות לעומס הפרצופים שנחתו עליה בהתלהבות מופגנת אך עד מהרה נרגעה עם הבקבוק בפה ונרדמה עד סוף הערב

איזו יפהפיה! גם כשהיא עצובה...

אני ממש גאה בך תאומתי! כל הכבוד על ההחשפות! ילדה כזו לא מחביאים!

lovely2

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif אנחנו נחשפנו אתמול../images/Emo22.gif

כנראה שפספסת את השרשור...

אור100

New member
מ../images/Emo23.gifד../images/Emo23.gifה../images/Emo23.gifי../images/Emo23.gifמ../images/Emo23.gifה

אח אח... איזה ילדים מקסימים

אחד אחד.... כולם כאלו חגיגיים ומקסימים. מקווה לראותכם במהירה. אמא אמרה שכשאני אגדל קצת היא תקח אותי לארץ הולדתה. בינתיים שולחת לכם תמונה של ערב אתמול. פשוט צנחתי לשינה עמוקה...

lovely2

New member
היי אלה מתוקה! ../images/Emo25.gif הצטלמתי

הרגע במיוחד בשבילך...להראות לך שגם לי יש בדיוק אותו ג'ימיני..אני מאוד נהנית ממנו-גם את?

שירי אל תעבדי עלינו ../images/Emo3.gif

אנחנו יודעים שאמא שלך כתבה את זה.... אני דרך אגב הייתי ער כל הסדר, כל כך התרגשתי שלא יכולתי להרדם. תמונות אין לי עכשיו, כי אמא שלי עצלנית ולא צילמה !

shirka

New member
../images/Emo1.gif ../images/Emo68.gif את מגדלת נסיכה../images/Emo70.gif

רות1974

New member
אצלו היה סדר שנחגג בפורום מצומצם

ארבעתנו יחד עם הוריי ואחי. היה אוכל מעולה שבעלי בישל. נעמה אתמול מהבוקר היתה מג'נונה לגמרי, צרחה כל הזמן בלי בכי, רק צרחות אפאצ'יות. רצתה כל הזמן ידיים וקצת הסכימה טרמפולינה כדי שאוכל לאכול. היא כמעט ולא ישנה אתמול, אז כפיצוי נרדמה בחצות עד 9:00 בבוקר (כמובן שינקה באמצע מתוך שינה).

כמיסה

New member
ליל הסדר היה המון.......

המון אנשים... המון ילדים... המון אוכל... המון זמן... ה-מ-ו-ן----כ-י-ף
יש לבעלי משפחה גדולה וסיימנו בערך באחת וחצי ועומרי נרדם עד שש ב
עומרי שלנו התנהג למופת
והיה באמת נחמד רק ש... לאמא שלו יש שריטה עמוקה והיא לא נותנת אותו כמעט לאף אחד (רק לאנשים שהיא מאוד אוהבת/סומכת) אז כשדודה אמרה: תני לי אותו שבי לאכול
תני לי אותו תהיי עם בעלך
תני לי אותו יהיה לך יותר נוח
אמרתי...שהכי נוח לי שעומרי תמיד איתי ועובדה הספקתי לאכול להיות עם בעלי האהיב ולהנות מהבן שלנו
כל השאר מכירים אותי אז זה ממש הצחיק את כולם
תמונות אין מפאת קדושת החג וכבוד לבני משפחה דתיים יותר
------------------------------------------- נראה שכולכם חגגו כך או אחרת ומכאן ברכות החלמה מהירה לחולים וליל מנוחה לעייפים

dafdaf

New member
מרשים לי לשים עוד תמונה../images/Emo35.gif

חזרנו מטיול וארוחת צהריים והילד חנך את משקפי השמש החדשים שלו
לכבוד היום השמשי והנפלא הזה
נו, לא נראה כמו ג'ימס דין הילד

למעלה