נו ?? איך עבר ליל הסדר???

אויש טלי...

נשמע לא פשוט. אבל צפוי שיקרו כאלו דברים עם הקטנים האלו, לא? הם כאלו פיצים וקצת מפחיד כל הבלגן והאנשים מסביב. אני חששתי שכך יהיה עם לוטן, כי היינו לפני חודש במסיבת יומולדת והיא נורא נבהלה ובכתה כל הזמן. מצד שני, כל הזמן ניסו לקחת אותה על הידיים אנשים שהיא לא מכירה... הפעם נמנענו מהטעות הזו.

dafdaf

New member
ואח"כ התעוררנו ../images/Emo66.gif

כי היה רעש

dafdaf

New member
תודה...גם שלכם משגעת../images/Emo70.gif

ואיך שהיא גדלה...

ואצלינו..

עברנו את הברית ב-12:00 בצהריים וכל המשפוחה נשארה לסדר, כך שהיה קצת מתיש ( גם מעייפות וגם מהלחץ- שרק הכל יעבור בשלום.. ) אין ספק שזה היה סדר מיוחד.

אבא אסא

New member
נראה לי שמהפורומים האלו בסוף יצאו

כמה חתונות של שידוך העוללים שלנו !!!

dafgol

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

lovely2

New member
ואי ואי ואי..מתי תרשמי אותו לגן?../images/Emo6.gif

איך הוא גדל!!! ממש גברבר! אפשר לשדך מעכשיו?

אצלנו

אביתרי נרדם חצי שעה אחרי שהגענו וגם זה אחרי כמה צווחות פחד מהדודות שצבטו אותו בלחיים. הוא התעורר לשירת חג גדיא,אכל,פלט נושק בכח שוב,בכה קצת וחזר הבייתה מאושר.

ובבית

הוא היה עירני לחלוטין-הרי הוא ישן רוב הסדר אז הוא החליט להעסיק את אבא ואמא עד אמצע הלילה....

מיקגאפ

New member
ואצלנו היה "נפלא" ../images/Emo4.gif

יובלי סיים את ליל הסדר הראשון שלו עם 40 מעלות חום. ואיך לומר, לא כל-כך נהננו... ובנוסף לזה גם אחי תפס כנראה איזושהי שפעת או משהו והיה גם הוא עם חום גבוה. בקיצור, כמו שאמא שלי אומרת - את ליל הסדר הזה נזכור להרבה שנים... היחידה שנראתה כנהנית למרות כל הבלאגן עם יובל היתה שיר שנהנתה מנוכחות שני זוגות הסבא סבתא שלה (ההורים של שחר הגיעו להתארח אצל ההורים שלי). בלילה יובל שוב התעורר עם 40.2 חום והובל אחר כבוד לאמבטיה וגם הזמנו רופא הביתה שיבדוק אותו - שכמובן לא מצא משהו מחשיד במיוחד. הבוקר אמנם קם 39.4 אבל נראה שבכ"ז הוא מרגיש הרבה יותר טוב - מחייך, משחק, אוכל... מקווה שמעכשיו המצב רק ישתפר. שמחה לשמוע שאצלכם היה נחמד יותר... אגב תמונות אין כי: א. שכחנו להחליף בטריות במצלמה ו-ב. לאף אחד לא היה ראש לזה.

אור100

New member
מיכל, תרגישו טוב והמלצה על תרופה

אנחנו ניסינו את האדוויל לילדים וזה עזר פלאים. שווה לנסות אבל קודם כל לבדוק אם זה מתאים גם לתינוקות. תיהיו בריאים

למעלה