נו אז........

נו אז........../images/Emo176.gif

תגידו איזה איזור אתם הכי אוהבים באשדוד? שנראה לכם הכי מטופח? מאיפה אני מביאה את השאלות האלה?? חחחחח

eyaloman

New member
ט"ו והסיטי!!!

ט"ו בגלל הווילות....... הסיטי בבגלל הטיפוח או לפחות באיזור של הקניון...

ketty the sheep

New member
הסיטי מסריח

(תרתי משמע
) כשגרתי בי' והייתי הולכת לסיטי כל בוקר, היה ממש ניתן להבחין בהבדל בין האוויר הנקי והשקט שיש בי' בבוקר, לבין עשן המכוניות והרעש של הסיטי. לא יודעת, לא אוהבת את המקום הזה. ויש שם קניון (אפילו שניים
מה זה המבנה הזה שבונים ליד התחנה המרכזית? עוד קניון?
), מה שבכלל לא גורם לי לחבב אותו
האיזור שאני הכי אוהבת זה י', אבל אני משוחדת, כי שם גדלתי, וכו'
אבל זה באמת איזור כזה נחמד, ודיי ירוק, ואממ.. חביב כזה. גם יג', למרות שקצת מפחיד להסתובב שם בפארק בלילה

eyaloman

New member
המבנה ליד הסיטי

זה קניון סי מול או לפחות כך אני חושב....

אכן אכן זהו הסי-מול../images/Emo176.gif

הקניון החדש! ובקשר לאיזור שאני הכי אוהבת האמת שאני מזה לא יודעת כי אני כל החיים גרה ב-ד' אזז נראה לי ש-ד'! ומטופח כמובן זה ט'ו שבכלל לא נראה קשור לאשדוד כמו איזה ישוב משל עצמו!

@יעל@

New member
נכון בהחלט

הפתיחה לקהל היא ב 13/8 וזה לדעתי מאוד מטומטם שפתחו קניון לייד קניון ויש את קניון אשדוד שלייד הים שבכלל מת לגמרי.... אבל מה אני מדברת אני בכלל גרה בגן יבנה........

שלום לך, @יעל@ ../images/Emo140.gif

שלום לך, @יעל@ מגן יבנה. אני בטוח, שעם הזמן יבנו גשר עם 4 נתיבי נסיעה מעל מסילת ברזל ומעל כביש מהיר משד' ירושלים לצומת גן-יבנה ע"י תחנת דלק אלונים, ובכך גן יבנה ואשדוד יתחברו. את בהחלט מוזמנת להישאר איתנו, לפחות עד שזה יקרה, או לפחות עד שלגן יבנה גם יהיה פורום (וגם אחרי זה
). בברכה, אריה מלך החיות

@יעל@

New member
../images/Emo13.gif

באמת חשבו על כך שגן יבנה תהיה שלוחה של אשדוד אבל ראש המועצה לא הסכים...
גם ככה גן יבנה זה חור שחור מאחור.. והכל אנחנו עושים באשדוד...

../images/Emo6.gif

חחחחח... הכי אוהב את אזור ט' כי שם אני גר
אבל הכי אוהב להסתובב על הים והכי שווה לגור בי"א או בכלל באזור שקרוב לים

למעלה