נושמת לרווחה

נושמת לרווחה

פורום של אנשים שפויים - כך זה מסתמן לא צריך להימרח פה לא צריך למצוא חן אפשר סוף סוף לכתוב מה שבא - להתפנן נפתרה הבעיה - עובדי הנקיון הביתה לא צריך להקיא יותר על המסך מהשטויות. מהחנופה. מהקנאה פורום שפוי אהבתי תשמרו לי מקום

יערית

New member
מי שפוי????

הפלת אותי מהריצפה לכסא! את נורמאלית????? לא! אז יופי כי כל השאר כאן ממשלא שפויים, עוד יסתבר לך בהמשך, הכל עיניין של זוית ראייה:) ותחשבי על זה. יערית(מחכה לחצות)

סינדרלה ??

יעריתוש .. מחכה לחצות ? האם לערפדים שיצאו ? אולי לבשל מרק דלעת ממרכבתה של סינדרלה ?? ואולי - סופ``ש הרווקות היוצאות לרחבת בריקודים ? ולאן השבוע ? פינת הטיולים של אורי דביר ...

יערית

New member
כמובן..

הפינה הידועה.. באותו רחוב,אותו מס` מקווה רק שעם רשמים אחרים:) מה שלומך יונתי? מקווה שהכל טוףףף שמור על הגוזלים. יערית.

הגוזלים שלי פרחו מהקן

פרשו כנפיים ועפו לא לא השבוע יקירתי אני עם גוזלי משאיר אתכן לשחר לטרף ההרים ריקדו ריקדו כאלים .. גבעות כבני צאן

שרון-ב-

New member
אשששששששששה

תמיד אשה למה קשה ? פה תתרככי אם בא לך אל תדאגי, לא יכנו אותך רכיכה שומרת לך מקום, שני מימין ליד סופטי. ברוכה הבאה שרון

softy

New member
אני מקווה שאת שמה לב שרון

שאני נושף בעורפך, הולך אחרייך לכל מקום שאת משאירה בו עקבות. מכור לריח שלך, חייב להסניף קצת על הבוקר. סופטי.

שרון-ב-

New member
תסניף חופשי - החומר משובח

אם היית יודע כמה תלאות עברתי בדרכי למחשב לא שלי להסניף את החומר הכי משובח שיש באינטרנט וואוו, היה לי קשה אבל תיכף מנגבת את האבקה מהאף והולכת לשחק אותה נורמלית במקום אחר תשמע, כולם פה נחמדים אבל איך אספיק לבקר בפורומים אחרים אם בקושי אני מספיקה פה ??? המשך ללכת אחרי שמור על גבי תזהר לא להצמד יותר מדי אני עלולה לבלום בפתאומיות ספור 21...22... אם כי... אני אוהבת כניסות אחוריות ועכשיו...הרשה לי לנצל את היותך מכור חסר תקנה אליי לנצל את העובדה שמה שאבקש עכשיו אקבל אנא , שים אותי לידך קצת פליז תראה איזו חמודה אני (עזוב, מפגרת, סתם ילדה בת 22 היא עוד תתבגר)

למעלה