נושא קצת מהצד השני...

Donna4f

New member
נושא אניגמטי ../images/Emo14.gif

עונה ברצינות.
דצמבר 1992 - חבר שלי אחרי שנתיים אומר לי שנגמר לו..זה היה בערב, כמובן שלא ישנתי כל הלילה, ובבוקר (מוקדם) קמתי עם סיוטים, והרגשתי שזהו, סוף העולם, אין לי מה לעשות פה יותר. אני המשכתי לשאול אותו איך זה קרה..ולמה, אני חושבת שזה היה לב שבור אמיתי, תעוקה של כמה חודשים, כל יום, אני זוכרת את התהליך, ואת העצב האינסופי, ירד הרבה גשם ועשה לי הרגשה שכל הגשם בא ממני. סיפור אמיתי. אז לב שבור, מבחינתי זה חוסר היכולת לקבל שמשהו נגמר ועוד יותר אם אני לא החלטתי, אלא מישהו אחר, זה הקירבה הכי גדולה וחברות שהופכת לכלום, לאין. זה היה הכי חזק. אחרי חצי שנה רצה לחזור....אחרי שעברתי כבר את הכאב, ולא יכולתי, מה שחשוב לדעת כשנפרדים, לפחות למדתי, שכאב זה רגש שצריך לתת לו לעבור דרך הבטן, לחיות אותו, לא לברוח, אין לאן ממש. ואלמנט הזמן מעביר דפים קדימה, ויוצר מציאות חדשה, אם בן אדם צריך אהבה ,הוא ימצא אותה, לא תמיד בכיוון שתכנן, אבל יקבל. לגבי הכתבה עם הסמפטומים הפיזיים, זה הרע במעוטו, יש עוד כמה דברים שנגרמים מלב שבור. :) D < לא הבנתי אם ה
פה או לא...שתחליט כבר >

../images/Emo127.gif מאוד מאמינה

שצריך לחוות, להתמודד, לא לברוח מהכאב לתת לעצמך תשובות, לחשוב על האפשרויות לדבר עם עצמך ועם מישהו קרוב ומצד שני, לא לשקוע בתוך זה עמוק עמוק כך שכבר יהיה קשה לראות את הקצה תמיד להחזיק את החבל שאפשר יהיה לחזור חזרה ולהתחיל משהו חדש...

סקסיית

New member
אחד הדברים הכי חשובים

זה שאני לא שוקעת בזה זה משהו שעולה וצף מזמן לזמן ... כשאני לבד כשאני קוראת משהו עצוב שיר עם שורה שמזכירה... אבל מעולם לא שקעתי בצער או ברחמים עצמיים

סקסיית

New member
גמ'ני ככה... נותנת לו לחתוך דרכי

אולי במילים אחרות - לחוות את הכאב במלואו

Donna4f

New member
../images/Emo13.gif אין דרך אחרת

גם אם נדמה לנו שיש...אין. עכשיו ממש שמתי לב ש: Inside my heart is breaking ,My make-up may be flaking !But my smile, still, stays on הציטוט שלך, בדצמבר 1992 בפרידה הקשה הזאת, שמעתי כל הזמן את השיר הזה.....זה מתוך דיסק של קווין איניואנדו....יש שם ליצן שעושה ג'אגלינג....בתוך הכאב, בחדר שלי, לקחתי עפרון וציירתי על הקיר את הליצן הזה בענק, והשיר הזה היה ברקע ב repeat זה היה כמו טקס התנקות כזה. איך נזכרת פתאום. איך שהחיים רצים. :) D

סקסיית

New member
זה שיר שמאוד אהוב עליי

ובכלל להקה שאני פשוט נהנית מכל שיר שלה לגבי המשפט הזה, הוא פשוט מתאר טוב מאוד את החיים שלי ברובם... לא רק היום, אלא בכלל תמיד אני נמצאת מאחורי החיוך והאיפור ולא הרבה מכירים את סקסיית האמיתית

honey bundle

New member
אני משתדלת לשבור

לעצמי את הלב עוד בטרם מישהו אחר יעשה את זה לי. כואבת למפרע.

סקסיית

New member
כל כך מוכר

לפעמים (או לרוב) גם אצלי זה ככה... פוגעת בי ושוברת לי כדי שאח"כ זה לא יכאב כל כך

פעמיים הוא נשבר לי...

פעם ראשונה בגיל 15 עם החבר הראשון שהיה הכל בשבילי אז.. הייתי מאוהבת בו נואשות 3 שנים, עד שגיליתי שהוא רוצה להיות רק ידיד... כי הוא בעצם לא בקטע של בחורות (אני הייתי גם החברה הראשונה שלו, אפילו שהיה גדול ממני ב3 וחצי שנים). ולכל החכמולוגים שאומרים עכשיו: בטח... אחרי שהיה איתך, הגיע למסקנה שלא רוצה יותר בחורות... אני מודה מאוד.. לא מצחיק! ממנו הגעתי למסקנה שהכי גרוע זה להשאר אחרי זה בקשר.. והכי טוב לנתק ולאפשר לעצמך להתגבר על זה הפעם השניה היתה עם עוד חבר שהייתי מאוהבת בו והוא עזב אותי לאחר שלא הצלחנו לשכב.. וגם לכלך עלי ברבים, שאשאר לעולם בתולה... כי המערכת שלי צרה מדי. בכיתי שבועיים והייתי בבאסה עם לב ממש שבור. וזה עבר, התגברתי אחרי שאני וחברה שלי קיללנו אותו ערב שלם. ושהיה לי כבר חבר אחר, הוא רצה לחזור ואמר שעשה טעות והוא מצטער. רציתי מאוד לחזור אליו.. אבל אמרתי לו שילך לחפש את החברים שלו. מאז התאהבתי בבעלי, ואם הוא ישבור לי את הלב.. אני אשבור לו את הזין!

סקסיית

New member
../images/Emo25.gif אהבתי את הכנות

ולגבי הבעל... יש כאן אחת חדשה הניק שלה בוביט.. לכי תראי מה היא יכולה לעזור..

חחח... תודה חמודה..

אני יודעת להסתדר לבד עם הציפורניים שלי... ולא אמרתי לך אף פעם... את באמת סקסית מאוד.

סקסיית

New member
יא אני מסמיקה../images/Emo9.gif

תודה.... ומה עם איזו חשיפה לפרפרית הסגלגלה?

סקסיית

New member
וואו, שיר שאני מאוד אוהבת

שמראה שבעצם שתי הצדדים רוצים אותו הדבר וכל אחד רואה את זה אחרת... כל כך נכון ויפה
תודה

למעלה