נושא חשוב לקראת ל"ג בעומר

dana4ka28

New member
נושא חשוב לקראת ל"ג בעומר

שלום לכולם,
אני לא שייכת לפורום (יש לי עוד כמה שנים...) אבל חשוב לי להביא לידיעתכם את הנושא הבא:
תופעה מזעזעת- ילדים ובני נוער אוספים גורי חתולים לקראת ל"ג בעומר ואז משליכים אותם ללהבות במהלך המדורה.
אני לא יודעת איך להסביר את התופעה, אך חשוב להבין שתופעה זו קיימת והיא נפוצה מאוד.
אנא מכם, דברו עם ילדיכם על העניין, הפיצו את הנושא שתהיה מודעות, פיקחו עיניים והביטו סביב בזמן שאתם עושים מדורות, אולי גם אתם תצליחו למנוע התעללות אכזרית זו.

גם אם אינכם חובבי חתולים יש לזכור- מדובר באכזריות נוראית, התעללות ביצורים חיים וחסרי ישע ובנוסף מדובר בתופעה מזעזעת שמעידה על מצבו של המבצע, כלומר על הנוער והילדים של ימינו. חייבים למנוע!!!

לפרטים נוספים אני מצרפת קישור לשירשו בנושא בפורום חתולים-

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=16&messageid=161276006

שיהיה חג שמח וידידותי לכל היצורים החיים

placid1

New member
רק מלקרוא את ההודעה בא לי לבכות. את בטוחה

שזו תופעה נפוצה מאד? אני בספק, אבל גם אם זה קרה במדורה אחת בלבד זה מזעזע.

iris mom of two

New member
לצערי אני חושבת שכן

מגעיל לחלוטין!

יש לי כלב שחי כמו נסיך, בעצם הוא נסיך הבית. התעללות בחיות זה דבר כל כך לא מובן לי! איך אפשר לפגוע ולהכאיב סתם כך?

placid1

New member
התעללות בחיות זו הפרעה נפשית קשה

בעיניי, לא פחות גרועה משאר ההפרעות שמביאות לפגיעה באחר, ובהרבה מקרים מובילות גם להתעללות באנשים ורצח. אז פתאם כולם מזדעזעים ולא מבינים איך הילד הנורמטיבי מהמשפחה הנורמטיבית עשה את שעשה.

iris mom of two

New member
בדרך כלל

זה אחד הסממנים הראשונים לסוציופטיה. אבל לא רציתי להפחיד לגמרי.

dana4ka28

New member
כי את מכירה את הבת שלך ויודעת איך לדבר איתה

ומה הגישה הנכונה והאם היא מסוגלת לעשות דבר כזה ולתת לחבריה רעיונות מסוג כזה.
אם היא מסוגלת, אז אולי באמת רצוי להמנע. אבל אם לא, אולי היא תספר לך שדברים כאלה קורים בסביבתה, אולי אפשר להתריע ולטפל, לדבר עם ההורים או המורים ובקיצור לעשות משהו. הרי גם נערים שמסוגלים לעשות דבר כזה צריכים לקבל עזרה ונערות שנמצאות בסביבה כזאת צריכות להתרחק ממנה, לא?

iris mom of two

New member
מה?

אם אני הייתי מדברת עם הילדים שלי על זה, הרעיון היחיד שהיה עולה להם בראש זה לסייר בין מדורות ולמנוע. מה שהיה מפחיד אותי, כי מי שמסוגל לפגוע בחיות מסוגל לפגוע גם בהם.

גם אני חושבת ככה. זה קצת כמו לפתוח דלת

למשהו שבכלל לא עלה במוחם. אני מקווה

Jen74

New member
אצלנו אין צורך שאדבר עם הבנות שלי

אנחנו בית ומשפחה של אוהבי בעלי חיים, מגדלים כלבה וממש בימים האחרונים הצלחנו מהרחוב גורה בודדה ומוזנחת ומטפלים בה בינתיים עד שנמצא לה בית מאמץ.

כבר בשנה שעברה סיפרתי להן על כל מיני מטורפים שמתעללים בחתולים ובמיוחד סיפורי הזוועה של ל"ג בעומר.

אין לי ספק שאם הן יתקלו במשהו כזה הן לא יתנו לזה לקרות.

כל הכבוד על ההסברה בעניין, זה מאוד חשוב, לא כולם מודעים לתופעה שהולכת ומתרחבת כל הזמן.

ButtercupA

New member
אוי זה מזעזע

הבעיה שבגילאים האלה אין כבר הורים מלווים, ומטורפים כאלה, את לא יודעת מה הם יעשו אם הילדים יעירו להם.
אפשר לקוות שמשטרה תגיע אם יזעיקו אותה.

mikilk

Active member
אני יודעת בוודאות שאצלינו זה לא יקרה

מעבר לעובדה שכולנו במשפחה מאוד אוהבים בעלי חיים (ג'וקים ועכבישים אצלינו בבית לא הורגים אלא אוספים ומוציאים החוצה)...
המתבגר שלי מסוגל להכות מישהו אם יראה אותו עושה מעשה כזה.... (והוא ממש לא ילד אלים
חנון מושלם)

מזעזע. לא שמעתי על כך.

שאלתי אתמול את הנער, האם נתקל בתופעה כזו, הוא אמר שמעולם לא נתקל בכך וגם לא שמע על כך במחוזותינו.

אימם

New member
נורא ואיום!

שמחה שזה לא קורה באיזור שלנו....
הבן שלי מגיל קטן גידל חתולים עם שכנה שאספה מהרחוב ויחד הם נתנו מטרנה לגורים ואוכל לגדולים והוא שיתף ילדים מכיתתו....
אין סיכוי שדבר כזה יקרה בסביבתם. עד עתה התלווינו לילדים ולא ראינו תופעה כזו אכזרית גם בסביבתנו...ומקווה שלעולם גם לא נראה...
ברור שאילו היינו רואים כזה דבר היינו מונעים

fannyd

New member
לא נתקלנו בתופעה כזאת

האת, אילו הקטנה חובבת החתולים הייתה שומעת כבר הייתה מארגנת קומנדו הצלה.

מפליא אותי מאוד שכל כך הרבה לא שמעו על התופעה

הרי אחרי כל ל"ג בעומר ישנם כתבות בעיתונים ובאינטרנט על חבורות ילדים שזרקו גורי חתולים למדורה.........

למעלה