נושא חדש

Variety

New member
נושא חדש

היי, אני רוצה להוסיף קישורים בעמוד "קישורי הפורום" לנושא הכדורי אנרגיה וכל הנושאים מסביב. תחת איזה קטגרויה נראה לכם אפשר? הנה כמה רעיונות שיש לי: מטא-פיסיקה אנרגיות Variety-

shabaz

New member
לא....

אולי תחת מיסטיקה? זה השם המקצועי..או אנרגיות... שבז

lobaum

New member
אנשים סתם מקשרים את זה

למיסטיקה כמו שמקשרים חלומות צלולים למיסטיקה וזה לא נכון כול הדברים האלה ניתנים לפיתוח וזה אמיתי כל החארטות האלה!!! ממממ.... זהו אין לי מושג תחת איזה כותרת אתה יכול לשים את זה אולי באמת אנרגיות....

Dazed&Confused

New member
יש לי כמה הצעות.

קודם כל מטאפיסי נשמע טוב כי אנחנו פורום מדעי! :) דבר שני תוסיף קישור ל www.dreamtheater.com, ואת זה תעשה כמובן בגלל שאתה מנהל פורום כל כך טוב נחמד ופתוח. שמעתי שאפשר עכשיו להוסיף מאמרים לפורומים או משהו כזה אז גם בנידון הזה אפשר לעזור.

שריר

New member
לדעתי פשוט אנרגיה כי מטאפיסי

אנשים לא יכנסו אליו מי שלא יידע מה זה כמו שככה סתם לחלומות צלולים לא ממש נכנסים עד שלא יודעים מה זה

Cheetah

New member
מטאפיסיקה זה...

...מעבר לפיזיקה, ובדרך כלל משתמשים בכותרת הזאת כשמדברים על פילוסופיה שקשורה באיך דברים עובדים (כמו היקום), דברים שלא ניתן לבדוק בצורה מדעית אלא רק על ידי תיאוריות והסקות לוגיות(אחרת זה היה פיזיקה). אני לא יודע מה זה הכדורי אנרגיה שדיברתם עליהם אבל משום מה נראה לי שיש כמה שלא ידעו מה זה פירוש המושג, אז התנדבתי להסביר.

shabaz

New member
דבר ראשון...

לצ´יטה...חלומות צלולים זה באמת קשור למיסטיקה דבר שני אם לא מיסטיקה אז אנרגיות או שהכי טוב...... ...... ...... ...... ...... ...... ..... ...... ..... ..... ...... ...... ..... ..... ..... ...... ..... ..... ..... נמאס? לא נורא ..... ..... ...... ..... ...... ..... ..... ...... ..... ..... ..... ..... .... ..... טוב...מיציתי בני בגין (זה הנושא) שבז

shabaz

New member
אופס....

אני מצטער התככונתי ללונבאום לא לצ´יטה שבז

למעלה