נורא.

שלומצי

New member
נורא.

למי שלא מעודכן בחדשות האחרונות- אז כנראה שארבעה חיילי צה``ל נרצחו ע``י המון זועם ברמאללה. אני ממש לא יודעת איך מתמודדים עם זה, והכי נורא זו הרגשת התסכול והחוסר אונים. אנחנו בעצם לא יכולים לעשות כלום. הכל ליד זה נראה כל כך קטן וחסר משמעות.

amitoosh.

New member
ומה שהכי נורא...

הם גררו אחד והכו אותו באבנים עד שמת, ושניים העמידו אותם ובעטו בהם למוות. נורא, מלחמה... פעם ראשונה שאני חווה את זה בחיים. ואני כבר רוצה שזה יעבור ולא יבוא יותר. עמית בן 11 וחצי...

שלומצי

New member
לא יודעת מה אתכם

אבל אני ממש לא מסוגלת להרגע מזה. בתור בנאדם שבעד השלום בדרך השמאל, בעד הדיברות, משא ומתן, מאוד קשה להישאר אדישים, מאוד קשה לא לרצות ``להחזיר להם``, ובכל הכח. מה עושים לעזאזל?

נעמתוש

New member
מחזירים להם..

גם לי בא להחזיר להם, ובאמת מגיע להם שפוצצנו את המשטרה. הם בני זונות ממש במלים האלו האלה שזורקים אבנים. אבל אנחנו לא נרד לרמה שלהם ונחריב אותם (מה שהיינו בערך תוך דקה היינו יכולים לעשות...) לא? עמית בן 11 וחצי...

sharon91

New member
למה?

תעשה טובה, לאן שהגענו, טוב שהחזרנו להם. וגם אני שמאלנית בעקרון.. אבל משום מה, כרגע אני מסכימה הרבה יותר עם הפוליטיקאים הימנים. מאיר שטרית מדבר עכשיו, צודק, אם מישהו שומע מה הוא אומר, פשוט צודק. לעומת הזיין שכל מהשמאל ששככתי את שמו.. דיבר קודם..

טרבלסי3

New member
אפשר להביע דעה למרות שאני ימני?

אז ככה קודם כל אני ממש מתרגז מזה שאתם אומרים: לא נרד לרמה שלהם יש לנו כל כך הרבה סיבות לחסל להם את הצורה אני שונא אותם כל כך כמו את היטלר אני פשוט כל כך כל כך כל כך התרתח לי הדם כשראיתי את הערבים מכים את החיילים כל כך כאב לי על אנשים שמתים כדי להציל אותי ואתכם ועד כמה אנחנו חייבים לו גיברוי מלחמה ז``ל יהי זכרם ברוך בא לי ללכת ולרצוח את כל הערבים המפגינים האלה מוות לערבים!!!!!!!!!!1 וזה באמת רצון לנקמה גדולה ומתוקה פי שבע ממה שעשו לנו הזונות האלה איך הם יכולים לעשות לנו את זה ימח שמם ושם זכרם!!!!! ממני א.

sharon91

New member
תראה..

דבר ראשון, יש לנו תמונות של כל מי שהיה מעורב בלינץ`, צריך פשוט לאתר אותם ולרצוח אותם כמו שהיה אחרי אולימפיאדת מינכן, וכבר כתבתי את זה באיזו שהיא הודעה. אבל לא צריך להרוג את כולם, נכון, הרבה מאוד מהם מתנהגים בצורה נוראית, אבל תזכור, יש גם כאלה שלא, מעטים, אבל יש. לא צריך סתם להרוג, צריך להגיב.

sharon91

New member
ארבעת?! לא..

שנים נרצחו. אוי זה פשוט מזעזע. שמעתם על זה שאישה התקשרה לפלאפון של בעלה שנרצח שם וענה לה ערבי שתאר איך הוא שחט את בעלה? מזעזע. ארבעה.. גם כן, איזה סתומים הם, ארבעה, רוצים שלא נתקיף אותם, כאילו שאי אפשר לברר, ברגע שבררו שלא היו שם עוד שנים, הפציצו אותם. זה נוראי, ותגידו, אם היו ארבעה, אתם באמת מאמינים ששניים מהם היו נשארים בחיים?? לאאאא. אוי חולני. זאת פשוט התנהגות חייתית.

למעלה