נועה!

נועה!

הייתי היום אצל עמיר ודפנה כדי לשים את יד לעקירת שיניים ואוברול (מסכן, איך שהוא סובל וגם אני קצת מסכן - 200 ש"ח). אז ראיתי גם את אוק, חתול מקסים, דומה מאוד לבל. יש לו פריקה רצינית של האגן- אני מנסה למצוא לך מקום לשים אותו לתקופה.
 

GeJuFan

New member
מאיה, השם הוא מאיה.

וכן אוקי שלי חתול מדהים ביופיו, שאולי יאלץ ללכת לישון לתמיד אם לא ימצא לו בית זמני עד שהוא יחזור לעצמו. אני כבר מתחילה להשקות את הרעיון. הגרעין נשתל ולאט לאט גודל לצערי הרב. אם עד מחר בערב לא ימצא לאוק בית זמני, אני אגיד לדפנה ועמיר שירדימו אותו, אני בהחלט לא יהיה מוכנה שהוא יסבול רק בגלל אנוכיותי שאני רוצה שהוא יהיה בסביבה כדאי ללטף אותו. חשבתי לבקש מסבתא שלי אבל היא אישה קשישה כבר (כבת 74) לא בבריאותה ההכי מעולה.
 

GeJuFan

New member
סבתא שלי לא מוכנה לקחת את אוק

זהו לרגע זה נראה לי שאין שום ברירה אלא להרדים את התינוק שלי.
 
סנילי, התואר הוא סנילי.

אין לי מושג למה, אבל אני החלטתי שקוראים לך נועה. כל שנותר עכשיו הוא שתקחי את הוריך למשרד הפנים ותשני את השם
אין לי מושג מדוע המוח שלי מסרב בכל תוקף לקלוט שהשם שלך הוא מאיה ולא נועה! אז אני מתנצל בשמי ובשם המוח שלי. בנוגע לאוק - אני מנסה לברר מוצא אחרון באיזה שהוא מקום.
 

GeJuFan

New member
אני בטוחה שאתה עובד קשה

ולצערי הרב אני לאט לאט מתחילה לקבל את העובדה שאני אצטרך לתת את האישור להרדים את התינוק שלי. הייתי למטה אם הגורים והחזקתי את הקטנה בזמן שהיא נרדמה חשבתי על אוק ועל כך שאני אולי אצטרך להרדימו. ופשוט התחלתי לבכות, לא יכולתי לסבול את המחשבה שאני אצטרך להרדים עוד חתול בפחות משנה אחת. פשוט הורג אותי מבפנים.
 

מקודה

New member
לא כל כך הבנתי... למה צריך להרדים?

מה יש לו בדיוק? את בטוחה שאף ווטרינר לא יכול להציל אותו?..
 
אגן פרוק ומבולגן

החתול בקושי הולך ואינו יכול לטפל בעצמו ברחוב, כנראה קורבן של תאונת דרכים.
 

מקודה

New member
ואין שום דבר שאפשר לעשות? ../images/Emo10.gif

מה יעזור לו בית זמני אם הוא במצב כל כך קשה?
 
לחתולים יכולת החלמה

מעולה במקרים כאלו, האגן מסתדר מעצמו - אולם הוא חייב להיות בתוך כלוב במשך חודש. כמעט בלי תזוזה של הרגליים ואח"כ תקופת הסתגלות וחיזוק שרירים... הוא זקוק לבית לחודש-חודש וחצי. מה שהוא לא צריך זה הרבה מקום... רק כלוב... וטיפול/ניקוי.
 
מקרה מוכר ../images/Emo7.gif (ועצוב)

כשגרנו בתל אביב הצטרף אל חבורת המסורסים והמעוקרים שלנו חתול מקסים שקראנו לו בשם שוקי . למרות שבהתחלה הוא קיבל את השם "בייציאל" (מהמלה בייצים)כראוי לכל חתול זכר לא מסורס שנתקלנו בו . איך אהבנו אותו וכמה קיוינו לעקר אותו אבל הגורל
האכזר של החתולים הלא מעוקרים פגע בו: הוא בא אלינו לאכול חולה מאוד, כנראה בקרבות הרחוב של החתולים הלא מעוקרים / מסורסים הוא ננשך באזור האגן והתפתחה שם דלקת או זיהום והוא נהפך תוך יומיים למשותק בחצי גוף תחתון. זה היה סיוט וכשהוטרינר הציע או טיפול נסיוני של זריקות קורטיזונים שלדעתו לא בטוח יעזרו , או הרדמה נאלצנו לבחור בהרדמה כי זכרנו את עמיאל ז"ל שסבל הרבה עד שמת מסתימה בדרכי השתן ובדיעבד היינו מעדיפים להרדים אותו מאשר לתת לו לעבור את הימים האחרונים של החיים שלו בסבל נוראי
. בקיצור רק אחרי שעברתי עם עמיאל ז"ל את ימיו האחרונים בסבל אז התחלתי להאמין שמוטב למנוע מהם את העינויים והכאבים
 

gozala

New member
Noha did you see that../images/Emo35.gif../images/Emo54.gif../images/Emo35.gif

Noy is insonde my cellar and out following me, look at him.​
 
למעלה