נוסטלגיה

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
איזו סידרה אהבתם?
קוז'אק
הוואי 5-0
צפה בקובץ המצורף 59607
מעניין מה פתאום נזכרת עכשיו בשני הענטיקות האלה?
יצא לי סתם ככה להסתכל באיזשהו פרק בסדרה הוואי 5-0 והפרק הזה נראה כל כך בנאלי וילדותי.
אבל את צודקת, אז היה רק ערוץ 1 וכל חרא שהם זרקו לנו, בלענו בתיאבון.

כעת אני צופה בפרקים מהסדרה הפרקליטה וו
מדובר בעו"ד צעירה על הרצף האוטיסטי שסיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות גבוהה.
סרט קוריאני אני אוהב את התמימות והנימוס שלהם
אני נהנה מכל רגע.

מקסים 45

Well-known member
מעניין מה פתאום נזכרת עכשיו בשני הענטיקות האלה?
יצא לי סתם ככה להסתכל באיזשהו פרק בסדרה הוואי 5-0 והפרק הזה נראה כל כך בנאלי וילדותי.
אבל את צודקת, אז היה רק ערוץ 1 וכל חרא שהם זרקו לנו, בלענו בתיאבון.

כעת אני צופה בפרקים מהסדרה הפרקליטה וו
מדובר בעו"ד צעירה על הרצף האוטיסטי שסיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות גבוהה.
סרט קוריאני אני אוהב את התמימות והנימוס שלהם
אני נהנה מכל רגע.
גם אוהב סדרות קוריאניות.

דיברגנט חדש

Well-known member
יש עכשיו גירסה קוריאנית לבית הנייר, בינתיים היו רק 6 פרקים.
בעיקרון, זה 1:1 לגירסת המקור הספרדית למעט התוכן שהכניס בתוכו את הצפון והדרום מה שלא היה בגירסה הספרדית.
|עדכון| יצא כבר החלק השני, גם עם 6 פרקים והם כבר שונו ולא 1:1 עם המקור הספרדי, הם עוסקים רבות בועידה בין הצפון לדרום וגם לא הרגו את ברלין ובגרסת המקור הספרדית כן הרגו אותו.
בקיצור, |המלצה| לראות למי שאוהב את הז'אנר הקוריאני.

שמלת תחרה1

Well-known member
|עדכון| יצא כבר החלק השני, גם עם 6 פרקים והם כבר שונו ולא 1:1 עם המקור הספרדי, הם עוסקים רבות בועידה בין הצפון לדרום וגם לא הרגו את ברלין ובגרסת המקור הספרדית כן הרגו אותו.
בקיצור, |המלצה| לראות למי שאוהב את הז'אנר הקוריאני.
באיזה ערוץ?

דיברגנט חדש

Well-known member
השנה היא 2025. צפון קוריאה ודרום קוריאה כבר לא נלחמות אחת בשנייה, ולמעשה מתקדמות בצעדי ענק אל איחוד ביניהן. לשם כך מוגדר מתחם ביניים על הגבול בין שתי המדינות, שנקרא "אזור סחר כלכלי משותף". הוא מכיל את המוסדות שבבוא היום ישמשו את הממשלה החדשה של המדינה המאוחדת, ובין היתר מוקמת שם גם מטבעה שתדפיס את המטבע החדש והמשותף לשתי המדינות. זמרי פופ מדרום קוריאה מגיעים להופעות בצפון, והגבול נפתח לתנועה חלקה של אזרחי המדינות. באופן טבעי, אזרחי הצפון הדיקטטורי לשעבר נוהרים לדרום במטרה לטעום קצת קפיטליזם, אבל מגלים שהחגיגה - כמו בלא מעט מקרים - מדלגת על העניים ומעשירה את העשירים.

למעלה