נהרגו 140 נשים

לולי69

New member
נהרגו 140 נשים

נורא מעניין לשמוע מה אתם חושבים על המודעה השחורה המופיעה היום בעמוד הראשי של http://www.iwomen.co.il/msn/ ממש מתה לדעת מה אתם חושבים על זה

ספיר ק

New member
אם ההודעה לא נמחקה

אני אקח את זה כאישור לדבר על נושא אוף טופיק (הקישור לנשים ממש, אבל ממש מאולץ). באחת השרשראות האחרות יש דיון על חופש הדיבור והסתה. תגידו, בינינו, מודעות כאלה לא הרבה יותר סביר שיביאו לאלימות מאשר כל "הסתה" בכוונה תחילה? מה, באמת, הטריגר שלכן לאלימות? אצלי, זה כל העיסוק וההנצחה של קורבנות טרור. אני רואה את התמונות, וכל מה שאני חושבת זה שעוד לא נקמתי. ילדות יותר צעירות מאח שלי נרצחות, ועוד לא נקמתי את מותן. עוד לא רצחתי ילדות ערביות. ודווקא הסו קולד הסתה היא מה שמאפס אותי. כשאני קוראת או שומעת משפטים כמו זה שכתבתי עכשיו (קריאות לרצח ערבים וכו´) אני קולטת כמה הם מטומטמים. כמה אני לא רוצה להיות חלק מהם. אישית, הנצחה מעוררת בי זעם, הסתה מרגיעה אותי. היא המראה שמוצבת מולי ושואלת, זה באמת מה שאת רוצה להיות? אנשים מגוחכים כמו פט רוברטסון הם הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לקהילה ההומו-לסבית. אף אחד לא ירצה להזדהות איתו, לחשוב שהוא דומה לו באיזה אופן. חוץ מזה, הוא מהווה קומיק רליף נפלא.

ניתאי77

New member
סליחה על הבורות, אבל לא הבנתי

מה הקשר לפמיניזם. המחבלים שוביניסטים אז הם רוצחים נשים?

טל קר

New member
אולי זה מתקשר מהכיוון של ספיר

או של השרשור השני, שעוסק במשפט של "הם פוגעים בנשים ובילדים". בכל אופן, כל מה שעוסק בנשים שייך לדעתי לתחום הפמיניזם כמעט לא משנה ההקשר.

Boojie

New member
אפשר אולי לקבל תיאור

של מה הופיע שם? לטובת אלה שהגיעו באיחור ולא ראו? ואם כבר, אם מדובר בתמונה שמתחלפת בכל יום, אז בפעם הבאה תדאגי לצרף את הקובץ, במקום סתם לתת קישור לאתר.

טל קר

New member
הופיע שם ריכוז תצלומי פנים של

נשים וילדים שנהרגו מאז תחילת האינתיפאדה בפיגועים.

Boojie

New member
אז איך זה פמיניסטי בדיוק?

אם כבר, זה בדיוק להפך. או שדם של גברים שווה פחות?

טל קר

New member
הי! נעלמה לי הודעה. בכל אופן כתבתי

שלדעתי זה לא פמיניסטי, אבל הסוגיה של למה מביאים רק נשים וילדים כן יכולה להיות, כפי שאכן התפתח דיון בנושא בשרשרת אחרת.

למעלה