"נדירים", אביתר בנאי

A N I g M A

New member
"נדירים", אביתר בנאי

מתוך האתר הרשמי. תלכו לבקר, הוא מדהים ממש. 1. "ברוש" - שיר מאד נחמד. הלחן שלו מזכיר טיפה את "כלום לא עצוב", רק שאין את אותו דיסוננס (ווא איזו מילה
) בין המילים ללחן. אבל מאד חמוד:). הוא נשמע טיפה שיכור בחלק מסוים
. 2. "הכנר התורכי" - דואט עם מישהו, ואני לא בטוחה מי זה אבל הקול מוכר לי. קול מעושן וסקסי שכזה. הלחן מעולה ודי ממכר. הקול של אביתר והזמר מתחברים יפה מאד. יש בשיר משו של משינה, לא יודעת להסביר מה. 3. "משב הרוח" - את השיר הזה אני אוהבת יותר מהשניים האחרים. הוא מאד רגוע ומרגש. הקול של אביתר כל כך משלים את כל הרוח של השיר. מקסים. מה אתם חושבים?

y a ® d e n

New member
אני נכנסתי גם לאתר ושמעתי../images/Emo27.gif

ברוש- כמוך גם לי הלחן הזכיר את 'כלום לא עצוב' בדקתי את זה אבל גיליתי שאת ההשיר אביתר עצמו לא הלחין ולא כתב. על הלחן עבד אריאל זילבר, ואת המילים אהוד מנור כתב. השיר לדעתי הוא נחמד וחמוד.. והאמת הוא די ממכר בגלל הלחן. בסה"כ כמוך אני חושבת שהשיר חמוד גם
הכנר התורכי גם את זה בדקתי ואת השיר הזה עמיר לב הוא המבצע המקורי והוא כתב את השיר והלחין אותו. אז סביר להניח שעמיר לב הוא הזמר ששר איתו. את השיר דווקא אהבתי נורא, הקולות שלהם נורא מתחברים הקול הגבוה והיפה של אביתר עם הקול המחוספס והנמוך של הזמר השני. האמת אני לא הבנתי כ"כ את השיר הזה.. כאילו מה הפואנטה של המילים והכל, אבל בכל מקרה שיר נחמד
אבל עדיין פחות יפה מהקודם לדעתי.
משב הרוח- גם אני אהבתי את השיר הזה יותר מהקודמים כמוך.. יש בו משהו מיוחד ויפה, והוא באמת רגוע ומרגש, ופשוט ישבתי ובקושי זזתי ששמעתי אותו, שיר מרתק כזה שלא רוצים שייגמר ורק לשמוע עוד
איי שיר ממש יפה ומרגיע אני מקווה שהוא ייצא מתישהו בדיסק, בינתיים אני אמשיך לשמוע אותו באתר [אגב- אתר מדהים ומיוחד, העיצוב ממש ממש יפה
ואביתר פשוט מדהים איך שהוא ישב וכתב משהו במיוחד לאתר, רואים עליו איזה בן אדם הוא
]

Mak16

New member
../images/Emo45.gif ברוש שיר מדהים, חידוש לאריאל

זילבר.

עמיר לב בהופעה בבארבי

אגב בדיסק החדש הם עבדו הרבה ביחד, יש ביקורת על הדיסק ב"הארץ" מומלץ מאוד.

dananit

New member
"משב הרוח" - מה זה זה?!?

שיר מדהים לחלוטין, מנוגן פה בלופ, של מי הוא, מה הוא, למה הוא, למה הוא לא בדיסק?

bendreaming

New member
מהאלבום "סימנים" שם אביתר מבצע שני

שירים, "משיב הרוח", ו"דברים מסוכנים". ניתן לשמוע קטעים משני השירים שאביתר מבצע, כאן: http://www.imusic.co.il/album_details.asp?album_num=00282 וזו ההזדמנות לשאול, יש את הדיסק/השירים האלו למישהו במקרה? (ואת "מחוץ לארון" בביצוע אפרת בן צור ואולי גם את השיר של קרני פוסטל...?)

עוד נדירים../images/Emo3.gif

(לא כלכך חוקים:X)
עטור מצחך
גם הים נסוג(הופעה) ויש את ההופעה החיה עם עמיר לב אז זה לא כלכך "נדיר"

orbiti

New member
עטור מצחך דווקא יצא

באוסף האחרון של יוני רכטר, בדיסק הבונוסים.

למעלה