נגן mp3

• פותח הנושא npod
  • פורסם בתאריך

npod

New member
נגן mp3

איזה נגן יותר כדאי בתקציב של 800 ש"ח ? ראיתי דגם של קריאייטיב של 512 מגה , וראיתי גם דגם של אייריבר קצת יותר יקר... יש המלצות ספציפיות ? תודה

TheRealDeal

New member
iAudio או כל אחד ממה שהצעת

אני הייתי מעדיף את הiAudio G3 או את הU2, הG3 יותר גדול אבל הוא פועל על סוללת AA עם זמן הפעלה של עד 50 שעות, והU2 פועל על סוללה פנימית עם סוללה של עד 20 שעות.

npod

New member
של איזה חברות הדגמים הנ"ל

תוכל לצרף בבקשה קישור ? תודה

חברת iAudio...

הינה דף החברה בזאפ, חפש שם את הדגמים.

npod

New member
לא מכיר את החברה

האם יש לה מוניטין טוב כמו האיריבר והקריאייטיב ?

weird dust

New member
כן, יש לה מוניטין מצויין

זאת חברה מאוד טובה לאודיופילים. והנגנים שלה נחשבים למצויינים.

npod

New member
אם כך ....

מה עדיף , ה-iriver או iaudio ? ומה בנוגע לאייפוד ? זה נכון שהוא ללא מסך ?

weird dust

New member
לאי אודיו יש יותר שעות

ואני חושב שהוא עדיף, לדעתי הוא גם זול יותר אבל אני לא זוכר עכשיו

היא חברה מוכרת.

אני ממליצה לך ללכת על הקריאייטיב או על האייריבר. בכל זאת, מה חשוב לך בנגן? רק מוזיקה או גם הקלטה, רדיו וכאלה?

npod

New member
חשובה איכות המוזיקה

וגם קצת ההקלטה , אבל בעיקר מוזיקה , ושיהיה עמיד ושאני יוכל לפעמים לעשות איתו ספורט , אבל רק לפעמים .. האם יש סיבות שאת ממליצה על האיריבר או הקריאייטיב ? תודה וסליחה על כל השאלות

weird dust

New member
לא כל מי שיותר מפורסם או שהקיף

המכירות שלו גדול יותר הוא נגן טוב יותר. האי אודיו לדעתי טוב יותר, הנגן מחזיק יותר שעות נגניה, פועל על בטריות רגילות לחלוטין. נגן שהוא גם זול יותר לפי מה שאני זוכר ויכול להיות שזה יהיה שווה יותר.

gironi1

New member
למה לקנות את מה שהצעת?

הרי יש באתרי המכירות או באופיס דיפו נגן 1 ג'יגה עם אקולייזר 7 מצבים במחיר של 600 ש"ח (באתרי המכירות- אפילו פחות). אתה רוצה לקנות חצי מהנפח ולשלם יותר, רק בגלל שכתוב CREATIVE?? הרי אתה לא עומד להקים אולפן הקלטות או משהו כזה. לי יש נגן פשוט שקניתי דרך אתר מכירות, לא פירמה ידועה,עם אקולייזר 7 מצבים והאמן לי שאינך זקוק ליותר מכך. גם שם אפשר להקליט, יש רדיו, אזניות , כיבוי אוטומטי וכל השאר. נראה לי שרק בשביל להתפאר בפירמה ידועה, אנשים מוכנים לשלם יותר, לא כך? איזה יתרון יש לנגן שאתה הצעת על פני מה שתיארתי. אשמח לתשובתך.

מומלץ לקנות מחברות מובילות,

מוכרות בעלות מוניטין. כמובן שאני לא מכריחה אף אחד לקנות מקריאייטיב או אייריבר, אבל אני לא הייתי משלמת פחות על נגן מחברה לא מוכרת.

npod

New member
אני מוכן להשקיע

כי היה לי פעם נגן ג'נרי , ואני יודע שאני רוצה איכות שמע טובה הרבה יותר ממה שהייתה לי ...

weird dust

New member
נגנים ללא שם נוטים להיתפרק מהר

יש כאן כמה אנשים שדיווחו על התפרקות הנגן הג'נרי שלהם, ובכגדי למנוע עוגמת נפש אני מעדיף להמליץ על משהו מוכר שאני יודע שהסיכוי שהוא יצא "לימון" הוא אפסי.

npod

New member
ושוב אם אפשר אשאל לגבי האייפוד

האם הוא באמת ללא מסך ? אני סגור על האיריבר אני חושב , אם מישהו חושב שאני עושה טעות אנא שיאמר לי. תודה

npod

New member
אוקי תודה

חבל שהשאפל ללא מסך , כי המחיר שלו ממש אטרקטיבי ...

Aviad1987

New member
בגלל הסיבה הזאת בדיוק ../images/Emo13.gif

אני מחר סוף סוף קונה את הiriver H10

למעלה