נגן mp3 עם זכרון פלאש

• פותח הנושא ayay
  • פורסם בתאריך

ayay

New member
נגן mp3 עם זכרון פלאש

טוב אז ככה קודם כל הפורום הזה בא לי ממש בזמן כי... החלטתי לפנק את עצמי (לשם שינוי) ולרכוש נגן MP3 מבוסס זכרון פלאש (בפרוש לא משהו עם חלקים נעים!!!!) לאחר בדיקה מקיפה של מה שיש ליצרנים הידועים להציע אני מתלבט בין שני מוצרים שהכי עונים לדרישות שלי ועולים כמעט אותו דבר (בחו"ל כמובן). האחד הוא rio800 והשני הוא nomad II mg. שניהם די דומים:חיבור USB,סוללות נטענות,יכולת צריבת פרימוור חדש לתמיכה עתידית בכל פורמט שעוד ימציאו,וכמו כן יכלת הקלטת דיבור (שזו אופציה שמאוד חשובה לי). ההבדלים בינהם הם: הקריאטיב עשוי ממגנזיום(אני לא צריך להסביר שזה יתרון, נכון?) וכולל גם רדיו מובנה ויכולת הקלטה מהרדיו (שזה בגדול אופציה נחמדה אבל ב כ ל ל לא משהו שאי אפשר לוותר עליו!!! לזכותו של הריו אומר שהוא אמנם עשוי פלסטיק אבל די איכותי, ובנוסף במחיר של בערך 240$ הוא מצויד בכפול זכרון (128M לעומת 64M של הקריאטיב). שניהם כוללים אופציה להרחבת זכרון (כוללים סלוט לכרטיס זכרון נוסף) כך שאם ארצה להוסיף זכרון אין לי שום מגבלה (מלבד זו הכספית) להוסיף עוד זכרון כאשר ירדו עוד המחירים שלו. (שהרי מרבית עלותו של הנגן היא בגלל הזכרון שלו) ועכשיו, אחרי ההקדמה הכל כך ארוכה ומפורטת (שאני באמת מקווה מצליחה להעביר את השיקולים שמנחים אותי פה...) אני שואל אם יש מבינכם מישהו שהיה/ יש לו הכבוד להשתמש אם אחד מהנגנים הללו ורוצה להמליץ/להזהיר אותי וכך לעזור לי לבחור? וגם אם יש איזה נקודה שלא חשבתי עליה ויכולה לעזור לי בבחירה... אחלה, אופ סופסופ נגמר.... אה לא בדיוק, נזכרתי, האם משהו יודע מי מהמכשירים (אם בכלל) מסוגל להעביר חומר מהמכשיר בחזרה למחשב? (תאורטית שנהם אומרים להיות מסוגלים לעשות זאת כדי שאפשר יהיה להעביר למחשב את קבצי הקול שהוקלטו במכשיר) זהו עכשיו זה סופי (תאמינו לי זה היה לי יותר מייגע מאשר לכם!!!)

נגן MP3

היי בסה"כ סיכמת יפה את שתי הנגנים.אכן ניתן להעביר מהמכשיר למחשב קבצים בשתי המכשירים .לשניהם תאימות מלאה גם ל MAC (למי שזה רלוונטי לגביו) . הייתי מציע לך לבדוק את ה RIO800-EXTREME בעל כרטיס זכרון של 384M או לסירוגין את ה ARTHOS NOMAD JUKEBOX עם 6G . ראה בפורום ביקורת על הנגן . גיל.

למעלה