נא להתפקד בבקשה!!

שיר 2 3

New member
עמנואל

טוב אז ..ה-שמלה מכוערת בטירוף..מנצנצת עד כדי סינוור .. הדגם השני המנצנץ פחות ...מכוער פחות למרות שנורא מחמיא לגוף.. שוב לא אהבתי כלום

שיר 2 3

New member
קו לבן

קטי בעלת החנות נחמדה בטרוף... התאהבתי בה...בשמלות בכלל לא מחירים סברים ביותר ויחס אלוהי שמלות מכוערות לטעמי לפחות..

אני יכולהצ להמליץ לך איפה שאני

סגרתי...בלה ספוסה רויאל גם בדיזינגוף! יש שם שמלות מדהימות..הייתי אומרת מיוחדות תנסי...

שלי במקרה עם קצת מצנצים בלי תחרה

וחוץ מזה השמלה חייבת להיות עם איזה טאץ' נסיכותי.. היא חייבת להיות בטוב טעם!!! לא פשוטה מדי כי בכל זאת -שמלת כלה.. אבל הכל לפי טעם... בלה בפובה יש מכל דבר...גם נצנצים...וגם פחות מנצנצים

שיר 2 3

New member
בדיוק מה שאמרו לי היום כולם בחנויות

"את כלה" את צריכה לנצנץ"... בעעעע לא רוצה לנצנץ.. אני כלה כי אני מתחתנת לא כי יש לי כתר על הראש אני לא נסיכה אני אדם פשוט ואין שום סיבה שאני אתחפש לנסיכה ביום החתונה שלי.

זה לא בדיוק להתחפש....

אבל אם את לא אוהבת בכלל נצנצים...אין לך למה ללבוש שמלה עם נצנצים גם אם זו חתונה שלך

שיר 2 3

New member
זה לא רק הנצנצים

זה הקטע הנסיכותי הזה... לא מתחברת לזה ...אני אוהבת לראות את זה על בנות אחרות ולפעמים זה יפה בעיני אבל היום כשאני הייתי בתוך זה זה לא אני אני לא נסיכה אני טום בוי... ואני אוהבת את הפשוט והעדין ואין כלום כזה ממה שראיתי היום

אז מותק...אל תקשיבי לאף אחד...

את חייבת להיראות בחתונה איך שאת מרגישה נוח... יש המוןןןןןןן שמלות ללא פוזה נסיכותים ופשוטות שהן מדהימוווווווות!!!

דינגומט

New member
שירוש

תלכי להני ועדי יעקובסון - בן יהודה פינת נורדאו - "כלות בגלריה" יש להן שם דברים מדהימים, בלי נצנצים, תפיחות וכד'..

חני 21

New member
אבל את זוכרת שזו

רק מדידה התחלתית ויש עוד תיקונים?? מה הכיוון שלך בשמלה?

שיר 2 3

New member
יש לציין -חשוב ביותר

כולן גרמו לי להרגיש רזה מאוד למרות כל ה10 קילו ה*&%%$#@@@$%^^ שנוספו אלי בשנה האחרונה ..זה כניראה המחוך.. אבל פשוט לא אהבתי כלום לא התחברתי לכלום והרגשתי שזאת לא אני בכלל הרגשתי בתוך תחפושת לפורים.. וממש לא יפה.. לא יודעת מה לעשות.. אני מתוסכלת

חני 21

New member
אין לך מה להיות מתוסכלת...

יש עוד מיליון מקומות. וגם שוב קחי בחשבון שמה שאת מודדת זה לא התוצאה הסופית. ואת לא רגילה להיות בשמלות (בטח לא שמלות כלה) אז מן הסתם זה ייראה לך משונה.

שיר 2 3

New member
אני דווקא מאוד רגילה להיות בשמלות

יש לי מיליון ואני חולת שמלות וחצאיות ...יותר ממכנסיים פשוט לא יודעת הכל ניראה לי אותו דבר כמו של כולן ...כל הזמן אותו דבר פחות מנצנץ...יותר מנצנץ...אותו דבר

להירגע לנשום עמוק...ולהתכונן

לסיבוב הבא! אמממ...לחצבני יש שמלות בלי יותר מדי מנצנצים... יש לו קו נקי כזה...

למעלה