נאקויקאטסי

Yudokolis

New member
נאקויקאטסי

הרגע חזרתי מהקרנת הסרט "נאקויקאטסי" - השלישי בסדרת "קאטסי" שנפתחה עם "קויאניסקאטסי" (זהו, אני מבטיח שאני לא כותב יותר "קאטסי" עד סוף ההודעה). אני לא חובב גלאס גדול, אבל את הפסקול לסרט הראשון דיי אהבתי. למרות שאני לא מצליח לדמיין את עצמי מקשיב לו בנפרד מצפייה בסרט. בכל אופן, החדשות הרעות הן שהסרט החדש לא משתווה לסרט הראשון. חביב, אבל קצת לעוס ומלא סתירות פנימיות, עד כמה שמיצג ויזואלי מהורהר ומופשט יכול להיות מלא בכאלה. החדשות הטובות הן שהפסקול מצוין. ואני, כאמור, לא חובב גלאס, אבל זה היה ממש מקסים ומרתק. עד כמה שידוע לי אין כרגע תוכניות להביא את הסרט לארץ (אני צפיתי בו בפראג). מי שהביא את הסרט הראשון זה אסף גיל, מנהל "קולנוע לונדון" בת"א, אז אני מציע למי מכם שמעוניין להרים טלפון ולבקש יפה. ואגב, שני הסרטים הראשונים בסדרה יצאו לא מזמן ב-DVD. NP: Bile Inferno - Iva Bittova & Vladimir Vaclavek אלבום כפול שמאוד יעניין חובבי אוואנגרד, מינימליזם, פרוג ופולק. שילוב מיוחד של הגברת הראשונה של האוואנגרד הצ'כי, שהיא גם זמרת וכנרת מחוננת ופסיכית על כל הראש, יחד עם גיטריסט אקוסטי רגיש.

uberat

New member
ואם בפסי קול עסקינן

מצאתי באוזן השלישית בירושלים הוצאה מחודשת, בדי.וי.די., של דרקולה הקלאסי של בראם סטוקר. בהוצאה המחודשת הנ"ל אפשר לראות את הסרט כשפס הקול המושמע הוא זה שכתב פיליפ גלאס (ביצוע של קרונוס). פעם ראשונה שאני רואה את השניים ביחד - פשוט מעולה, הפסקול זורם נהדר, ועובד עם תנועות הדמויות (בייחוד עם לוגוסי)בדיוק כמעט מושלם. ליאור

למעלה