נאלמתי קצת בחודש האחרון

עינת

New member
נאלמתי קצת בחודש האחרון

לא שלא ביקרתי כאן יום יום אפילו כמה פעמים רק המילים לא יצאו... ימים לא קלים עברו עלי לא פשוט לשלוח בן לצבא... כן זה מה שעשיתי היום הנסיך שלי התגייס המתח הנוראי שהייתי בו בחודש האחרון התפרץ ועכשיו אחרי ים של דמעות מרגישה שזה בדיוק הזמן לאסוף כוחות להיות כמו שתמיד ידעתי אמא מחזקת ותומכת עכשיו לא יכולה להרשות לעצמי להתפרק... אז זהו אני כאן ומקווה שבטורבו

ע21

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo104.gif../images/Emo57.gif

אומנם לא שלחתי בן לצבא אבל שלחתי חברים ואני קצת מבינה מה זה לשבת בבית וכמעט למות מרוב דאגה. אני שולחת לו איחולי בהצלחה.
ומצרפת את תפילתי שיחזור הביתה בריא ושלם (הוא וכול החיילים)

jessy19

New member
../images/Emo24.gif

עינת, באמת קשה לשלוח את הבן שלך לצבא אבל זהו חלק מן החיים ובטוחה שהוא יהנה מהשירות ויפיק ממנו את המירב. תהיי חזקה ואנחנו פה אם את זקוקה לתמיכה, עצה או כל דבר.

fipo

New member
הכל יהיה בסדר...

עינת... אני מקווה שהבן שלך יהנה בצבא ועוד 3 שנים את תסתכלי על הרגע הזה בחיוך!! נ.ב. חברה' חזרתי אליכם אחרי המון זמן שלא הייתי פה כי עברתי דירה ולא מצאתי את המחשב בין כל הארגזים..

faith2

New member
עינתי../images/Emo24.gif

נורא קשה להיפרד מבתינוק שגידלת במשך 18 שנה אני מקווה שהחודש הקשה שעבר עלייך עבר וחלף לו אני שמחה שעכשיו הרבה יותר טוב
ותזכרי שלפעמים שדמעה זולגת זה לא אומר שהיא שלילית לפעמים חשוב לפרוק את הכל...זה לא מצביע על חולשה בעינייי זה מצביע על חוזקה שולחת לך המון
ים!!!

עינת

New member
../images/Emo25.gif

עכשיו הרבה יותר רגועה , ביחוד אחרי ששמעתי את האושר בקול שלו ובינתיים טוב לו (מה שנעלים אדומות יכולות לעשות
)

r o n i1

New member
לא שמעת... קראת..!

אני אומרת לך מנסיון של אח גדול של בכי כל שלושה שבועות(שבתות שהוא היה...*)עשה את שלו, אני חושבת שקטע כזה משנה ורק לטובה שיהיה בצלחה גם לו וגם לך!

faith2

New member
דווקא אצלנו...

רובם צנחים לשעבר...עד היום אני שומעת את הגאווה שלהם. טוב בתכלס הצבא של היום זה לא הצבא של פעם, אז אולי זה קשור אחד בשני

למעלה