נאום בשתיקה

נאום בשתיקה

אינני יכול להתחיל ולספר לך כמה שאוהב אני אותך. את ועולם-אותה המשמעות לגביי ולכן יחרב עולמי אם לא תהיי כנה עימי. אינך יכולה לתאר לעצמך כמה שמח אני שיכול לשפוך ליבי לידך ולומר לזאת ששלי את כל מה שצץ בליבי. כל פעם שאני כאן ואת שם מסדר אני מחשבותי ועורך לכבודך נאומים וכל נאומי מלאים צוף ואהבה. אבל שאני כאן וגם את כאן כאשר אני מביט לתוך עינייך ואת מביטה עלי לפתע נעתקות המילים ממאנות לנטוש את היכל קודשן -הלב. לכן, אהובתי,חשבי על הביטויים היפים ביותר ששפת אנוש חשבה ליתן ודמי לעצמך שהכל נאמר ממני אלייך. אם לא תעשי כן,אהובה, אזי כאילו אטמת אוזנייך משמוע עת נושא אני את נאום אהבתי והרי את ,אהובה,לא מתכוונת להכאיב לי!!אז....

KONFUZ

New member
אם בשתיקה..אז מדוע הנאום.?

ואם אינך יכול.. אז אל תספר קונפוז~(ידידותי)

ב א ר י

New member
אחי היקר קונפוז...

הבטחת לי למטה שאתה מתעלם מהודעותיו של ארבל . עשה זאת אם אינך מסוגל לקרוא את שיריו .

הבטיח אך לא קיים,אז???

אני מוכן להתחייב לא להגיב למי שפרצופו כבר התגלה בפורומים האחרים ולעולם לא הגבתי לכתיבתו. ואם הוא הבטיח ולא קיים אז מחוק אותו,,,ממש לא מתאים לי מילותיו אלי ליד מילותיה של אורמור המקסימה!!! ואם לא כך יעשה אז אחפש את הודעותיו בכל האתר...עד היום לא הכרתי כלל את היצור הזה...

בארי ,עוד משהו...

בפרק וידויים של הבחור מסתבר שהוא רק 24 שעות בתפוז--------אז באמת שיש גבול לכל דבר וכגולש ותיק ,מוכר,לא וירטואלי אינני מוכן לסבול השפלות בלי היכולת להגיב בסגנוני!!!!-הפייטן הוא גם הכסחן!!!

ב א ר י

New member
ארבל !

אינני מוכן בשום פנים ואופן שהפורום הזה ייהפך לפורום התנצחות. בשום פנים ואופן לא !!!! כפי שאמרתי אינכם מסתדרים? התעלמו אחד מהשני ! לא אהיה מוכן לסבול ולו מילה אחת שאיננה נכונה לפורום זה ! תודה

אם יש בך כנות......

אז אקבל את התנצלותך אחרי הסבר למייל מה היה או יש לך נגדי בכלל ומה אתה יודע עלי שהביא אותך להתלהם. ממתין לתגובתך-----לא בפורום!!!

ב א ר י

New member
כל הכבוד לשניכם...

כך אני רוצה שזה יהא ! אקווה כי תיהפכו לחברים טובים.

KONFUZ

New member
ידידי

ביקשתי סליחה בכנות אמיתית.. אם תסלח אשמח אם לא אני מודה שזה יבאס אותי רצח! בכנות..אין לי שום דבר אישי נגדך ונהפוכהו..אתה כותב נהדר! זה היה יצר רע לא ענייני שלא יחזור שנית לא איתך ולא עם אחרים! זה אפילו יותר עניין של לאכזב את עצמי מלעשות רע לאחרים! המשך כתיבה פוריה לך!! קונפוז~(הגבתי כן בפורום מפני שכאן קרה הדבר!)

למה היצר הזה???-וידוי

אכן בשבוע הראשון להיותי באתר תפוז הייתי מלך הציניים של האתר ותקפתי אנשים ללא רחם ללא עוול בכפם. רק חסימה בת 6 ימים גרמה לי להתעשט ולחזזור להיות אני. כנראה שהדבר נעשה כדי להתבלט בפתיחה ,להכנס למודעות ברעש ,בגדו, במהר וכולנו חוטאים בכך. שמח שלך לקח פחות זמן להתעשט. שבת שלום.

ב א ר י

New member
זה מיועד לשניכם !

ארבל וקונפוז !! אני מבקש משניכם להפסיק להתנצח לי כאן !!! וזוהי בהחלט הפעם האחרונה !!! אתם כותבים יפה שניכם. אם אתם לא סובלים אחד את השני אל תגיבו אחד לשני. אני לא רוצה כאן שום התנצחות ושום וויכוח שלא קשור לדיון בנושא הפורום ! מקווה שעמדתי הובהרה ! ארבל הודעתך נמחקה מכיוון שהיא לא הייתה תרבותית ולא מתאימה לפורום הזה ! כפי שאמרתי לידידנו קונפוז אנא התבטא בשפה הנכונה ! תפסיקו עם הקטנוניות הזו...אני חושב שפה זה לא גנון,שאני צריך למחוק הודעות,אני לא אוהב לעשות את זה. אנא מכם.

אורמור

New member
ענקקקקקקקקקקקק....!!!!

ארבלוני... אם עד היום חשבתי שאתה פרא מוכשר ושיש בך ניצוץ..אז כעת השיר הקסום הזה מבהיר לי שיש בך מדורה לא ניצוץ. הנה מתוך הקליפות המחוספסות עולה הנשמה הזכה שלך על כל יופיה.. ארבלוני דיר באלאק..אם נשארו עוד כמה עלמות בצאט שטרם נפלו ברשתך הלך עליהן..פה הן נופלות. השיר נפלא..גדול ומעורר חשק לחבק את האיש ההוא.. שיחקת אותה בגדול לדעתי (הלא נחשבת..שכן קטונטי מול ענקי ההנהלה..)זה שיר מנצח!!!!!! אור

לאורמור בעלת מילות הזהב...

מילים אלו שכתבת לי ממש אור לליבי. הדפסתי ,צירפתי למחברת שיריי ואין ספק שהדורות הבאים ימצאו תמיד את שירי ותגובתך שלובים יחד. תודה מעמקי ליבי...

אורנה1

New member
ארבל

עוצמת השיר נגעה לליבי לא אפרט כאן את תגובתי. דפיקות הלב קפאו לרגע...ואתה בודאי יודע למה.

אורנה,כנסי הנה !!!!

אני מבקש שלא תסיקי משיר זה מסקנות אישיות!!! השיר ניכתב על ידי בהיותי בן 17 !!!! ואת ילדה גדולה ואסור לך להיות כזאת נאיבית !!! המסקנות אליהן הגעת היום במקרה הספציפי שלך הן הנכונות!!!

למעלה