מת להצטרף...אבל...............

מת להצטרף...אבל...............

אני לפני רכישה ואין לי מושג היכן להתחיל האם יש בינכם בעלי נסיון שיוכלו ליעץ יעוץ אובייקטיבי ? תודה! אריק

ATV GIRL

New member
האם יש לך ניסיון קודם ברכיבה...

על טרקטורון? האם אתה רוכב לבד או מתכוון להרכיב איתך מישהו? האם אתה מעוניין בטרקטורון ספורט או עבודה? מה התקציב שלך? ענה על השאלות האלה ונשמח לעזור לך לרכוש טרקטורון בלי שום בעיה

קודם כל תודה!!!

רכבתי אנדורו (אופנועי שטח) במשך כל חיי כולל תחרויות בינלאומיות עד כלפני שנתיים לפני כשנתיים ריסקתי את רגל ימין ברכיבת שטח והתוצאות היו קריטיות שזה אומר אין לי יותר סיכוי לרכב על דו"ג האופציה היחידה שיש לי כרגע להריח שוב את האבק והמרחבים היא הטרקטורון מאחר ובטרקטורון אין צורך בעבודת רגליים מאומצת נראה לי שאני צריך כלי ביניים שזה אומר משהו בין ספורטיבי לכלי יותר מסיבי שיוכל גם לשאת שני רוכבים בטיולים ארוכים יותר טכניים ההתלבטות שלי גם היא בין שתי פעימות לארבע פעימות שבעדיפות הקודמת זהו ה4 פעימות(הבלאי במנוע גם יותר נמוך) תקציב.............אני מעריך כמו בכל ענף שכדאי לי להתחיל מכלי יד שניה ולא יקר במיוחד מאחר ואיניי יודע איך אעמוד מבחינה רפואית בטיולים(אם הרגל תעמוד בלחץ או שלא?) יש לי עוד שאלה שמעניינת אותי.....איך אתם משנעים את הכלים למשל לכוון מדבר יהודה?.....ואם אצטרך גם לרכוש עגלה ווו גרירה? חוץ מלבוש רכיבה איזה אמצעי עזר עוד צריך לרכוש? זהו לבינתיים(אני בטוח שיעלו עוד שאלות בעתיד) תודה מראש!! אריק אני לא מכיר את הסוגים למינהם

כנס

אתה רוצה דו מושבי לטיולים ארוכים.. אמממ ארקטיקאט 650 4X4 .. או בומברדייה קוואסט 650 MAX אני מאמין שתמצא דגמים כאלה עוד...

ATV GIRL

New member
היי איציק!

אתה בטוח שאתה ממליץ לו על ארקטיקאט!?
אני לא מעריצה גדולה של ארקטיקאטים.. בכל מקרה, הבנתי ממנו שהוא רוצה משהו פחות כבד וטיפה יותר ספורטיבי.. אחרי הכל הבנאדם רכב על אופנועים לא מזמן.. נתון לשיקולו

ATV GIRL

New member
...

חבל שאתה לא יכול לחזור לרכב על דו"ג, אבל אל דאגה!! טרקטורון זה אחלה!!! לפי התיאור שלך נשמע לי שאתה צריך CAN-AM RENEGADE 800 (בומברדייר). זה טרקטורון ספורט, עם גיר אוטומטי. הוא מפלצתי והרכיבה עליו היא חוויה!!! הוא עשוי לדרוש ממך טיפה יותר מאמץ מטרקטורון עבודה, אבל הוא הרבה יותר עדיף בשביל מעבר מאופנוע לטרקטורון. הוא 4 פעימות, ואני בכלל לא ממליצה לך ללכת על 2 פעימות. זה ממש לא מתאים לסוג הפעילות שאנחנו עושים עם הטרקטורונים, כי אנחנו נוסעים לטיולים ולא עושים מרוצים... יש לך אפשרות להרכיב על הכלי הזה, אבל בעיקרון מבחינת החוק זה אסור... למרות שמבחינת הנוחות אני לא חושבת שתיהיה לך בעיה. :) אבל יש בעיה אחרת, מבחינת התקציב.. הכלי יקר, ואולי לא כל כך מתאים למתחילים. זה כבר נתון לשיקולך. כדאי לערוך מחקר ולנסוע על הכלי לפני שאתה מתכנן לקנות. http://atv.off-road.com/atv/Bombardier+ATV+Reviews/2007-Can-Am-Renegade-800-ATV/ArticleStandard/Article/detail/324558?contextCategoryId=24240 הנה קישור למידע על הכלי. בהצלחה

ATV GIRL

New member
אופסס..

היי אריק, התלהבתי כל כך מלהמליץ לך על כלי שאני אישית מאוד אוהבת, עד שלא שמתי לב שלא עניתי לך על כל השאלות...
בנוגע לאיך אנחנו מביאים את הטרקטורונים לטיולים.. זה מאוד תלוי. אז ככה, יש את הטיולים הרגילים של כל שבת, שבהם מי שגר באיזור ויש לו גישה להגיע למקום המפגש מהשטח, עושה זאת, ומי שגר קצת יותר רחוק נאלץ להשתמש בעגלה ווו גרירה. ויש את הטיולים (כמו הטיול הקרוב המתוכנן) שבהם אנחנו נוסעים למקום אחר בארץ ועושים את הטיול שם, ואז כולם חייבים להצטייד בווי גרירה ועגלות. אבל יש לדוגמה את הטיול האחרון לאילת, שבו יצאנו מנקודת המפגש (מנטה במגשימים) ונסענו משם עד אילת! ואז אין צורך בעגלות.. בכל מקרה אם תחליט להצטרף אלינו, תוכל בטיולים הראשונים להצטרף לעגלה של מישהו אם יש מישהו שיש לו עגלה זוגית וטרקטורון אחד. בקשר לעוד אמצעי עזר, לא עולה לי כרגע כלום בראש.. אם אזכר במשה אודיע לך

אריקו הי

אני מתרשם שאתה בחור רציני בעל עבר בתחום ומבין עניין לכן הייתי ממליץ לך אכן להתחיל עם כלי שיתן לך את התשובה לרכיבה ספורטיבית ורכיבת שטח רווית מכשולים שיהיה אמין וזול לתחזוקה (רק ארבע פעימות) המלצתי היא אחד מטרקטורוני האווטלנדר של בומברדיה אם אתה אבא לילדים קח את הדו מושבי ותוכל בקלות להרכיב גם בנסיעות ארוכות בשטח קשה אם לא קח אחד מהקצרים!!! בקשר לעלות אתה בהחלט יכול להתחיל ממשומש מדובר בכלים אמינים ביותר כך שאין כל בעיה הנפחים הם: 330סמ"ק למתחילים 400 650 והטופ- 800 זהו טרקטורון שבקלילות עובר את ה-100 קמ"ש בשטח קשה לשינוע הטרקטורון תאלץ לרכוש עגלה גם כאן שוק המשומש יכול להקל ואפילו מומלץ למרות שעגלה ליחיד חדשה עולה כ-4000 ש"ח לשאלות נוספות והכוונה אנחנו כאן!!!

תודה על היעוץ!!

אני אחרי שבת סיור במושבים (בעיקר)(הלכתי לראות כלים שמצאתי ביד2) יצאתי יותר מבולבל ממה שהייתי קודם אבל אני מתחיל לגבש לי דעה מסוימת בכוון רב הכלים שראיתי "קרועים" וכרגיל כל אחד שיש לו כלי מסוים אז היצרן האחר לא שווה כלום
במשך השבוע אני חושב שאבקר אצל דילרים אולי משם תצא הישועה המשך שבוע טוב (אני כבר מתגעגע לריח הבוץ) אריק

למעלה